Cisco, yılın eğitim iş ortağı ödülünü BT Eğitim’e verdi

Cisco, yılın eğitim iş ortağı ödülünü BT Eğitim’e verdi

Cisco, Yılın Eğitim iş ortağı ödülü, BT Eğitim

BT Eğitim / Morten, Cisco teknolojileri alanındaki yetkinlik ve güvenilirliğini Yılın Eğitim iş Ortağı 2018 Ödülü ile güçlendirdi.

BT Eğitim / Morten, Cisco teknolojileri alanındaki yetkinlik ve güvenilirliğini ‘Yılın Eğitim iş Ortağı 2018 Ödülü’ ile güçlendirdi.

BT Eğitim/Morten, 26 Ekim 2018 tarihinde Four Seasons Istanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenen Cisco İş Ortakları Zirvesi’nde Yılın Eğitim iş Ortağı Ödülüne layık görüldü.

Cisco Yılın Eğitim İş Ortağı Ödülü, teknolojik uzmanlıklar, yatırımlar ve gerçekleştirdiği projelerle sektöre örnek olan iş ortaklarının tanınması için veriliyor. BT Eğitim/Morten, bu ödüle, öğrenim deneyimini geliştirecek yeni programlar geliştirme, eğitim sayısındaki artış ve sunduğu eğitim kalitesinin yüksekliği değerlendirilerek 5’inci defa layık görüldü.

Şirket daha önce de hem global çapta (2017 Learning Partner of The Year, Middle East – Indirect; 2016 Cisco Learning Partner of the Year Award, Indirect; 2014 Cisco EMEAR Acceleration Award Indirect) hem de yerel çapta (2008, 2014, 2015 ve 2016 Learning Partner of the Year) pek çok ödülle onurlandırılmıştı.

Argela 5G ve Şebeke Dönüşüm Konferansı teknoloji dünyasını buluşturacak


CEVAP VER