YouTube Music’te Müzik İndirip Çevirimdışı Dinleyebilirsiniz! Nasıl mı?

Sanatçılar için tehlike

iPhone telefonunuzda, YouTube Music üzerinden müzik dinlerken bazen bağlantı sorunları yaşadığınız oluyordur. Bazen de zayıf pil uyarısıyla karşılaşabilirsiniz. Bu detaylar, haliyle deneyimlerinizi olumsuz anlamda etkiliyordur. Peki bu tip sorunlar olsa bile bir süre daha müzik keyfini doyasıya yaşamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise, YouTube Music’teki yeni güncellemeyle hayalleriniz gerçek oluyor diyebiliriz.

YouTube Music’in iOS uygulamasına yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme, artık internet bağlantı hızınız kötüyse ya da az bir piliniz kaldıysa, favori müziklerinizi otomatik olarak cihazınıza indirmenize ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevirimdışı olarak da dinleyebilmenize imkân sunuyor.

YouTube Music'te Müzik İndirip Çevirimdışı Dinleyebilirsiniz! Nasıl mı?
iOS versiyonundan ekran görüntüleri…

Peki YouTube Music’te 500 adede kadar favori müziklerinizi otomatik indirmek için ne yapmalısınız?

Her şeyden önce bir YouTube Music aboneliğiniz olmalı, ki bu da aylık ödeme yapmanız gerektiği anlamını taşıyor. Böylece reklamlarla uğraşmadan yüksek ses kalitesiyle pek çok farklı müzik türüne erişim sağlayabiliyorsunuz.

Abonelik işlemini hallettikten sonra “Ayarlar” başlığına gelmelisiniz. Burada sizi “İndirmeler” başlığı karşılayacaktır. Buna tıklayın ve gelen ekranda “Akıllı İndirmeler” ibaresini aktifleştirin. Evet, işte bu kadar.

Tabii 500’e kadar favori müzik dosyanızı indirebilmeniz için yerel depolama alanınızda da yeterli boşluk olması şart.

Bu özellik, Android tarafında zaten vardı, iOS tarafında ise yeni sunuluyor. Bunu tekrarlamakta yarar var.

YouTube Music'te Müzik İndirip Çevirimdışı Dinleyebilirsiniz! Nasıl mı?
Android versiyonundan bir ekran görüntüsü…

YouTube Music Türkiye fiyatı ne kadar?

Eğer bireysel üyelik kullanmak istiyorsanız, aylık 30 TL ödemelisiniz. Bu ödeme sonrasında reklamsız müzikler dinleyebilir ve videolar izleyebilirsiniz. İstediğiniz an, çevirimdışı müzik dinlemek için indirmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlardaki ses kalitesi seçenekleri de veri paketinizi verimli kullanabilmeniz adına önemli.

Eğer birden fazla kullanıcıyla aynı paketi kullanmak ve ekonomik olarak kâr etmek isterseniz, aile paketi üyeliğini tercih edebilirsiniz. Böylece aylık 60 TL ödeyerek siz ve aynı evde yaşadığınız 13 yaş üstü 5 aile üyesiyle tüm YouTube Premium özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Öğrenci misiniz? Öyleyse daha ekonomik tarifelerle kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için size istenen bazı şartlar var. Detaylar için buraya göz atabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Titanyum iPhone 15 İçin Heyecanlandıran Bilgiler!