YouTube Premium Kullanıcılarını Sevindirecek Güncelleme!

YouTube Premium fiyatlarına

YouTube Premium kullanıcılarını sevindirecek olan mobil güncelleme sayesinde uzun süredir web sitesinde gördüğümüz özellik karşımıza çıkacak. İşte detaylar.

YouTube Premium kullanıcılarına uzun süredir farklı özellikler sunuluyor. Örneğin Premium olmayan kullanıcıların edinemediği özellikleri Premium kullanıcıların rahatlıkla edinebildiğini söyleyebiliriz. Örneğin arka planda oynatma özelliği yalnızca YouTube Premium kullanıcılarına özel sunuluyor. Bununla beraber video indirme özelliği de yine Premium üyelerine özel olarak sınırlandırılmış durumda. Fakat bu indirme özelliğinin telefonun galerisinden ziyade daha çok YouTube arayüzüne indirmek olarak görebilirsiniz. Yani indirmenizin de bir sınırı bulunuyor. Uzun süredir YouTube’da gördüğümüz fakat herhangi bir mobil platformunda henüz test edilmeyen ‘kuyruğa ekle’ özelliği YouTube Premium kullanıcılar için test ediliyor. İşte 28 Ocak tarihine kadar test edileceğini öğrendiğimiz yeni özellik hakkında ortaya çıkan görseller.

YouTube Premium Kullanıcılarını Sevindirecek Güncelleme!

YouTube Premium

Uzun süredir YouTube web sitesinde karşımıza çıkan kuyruğa ekle özelliği sonunda Android ve iOS platformlarına geliyor. Söz konusu özelliği kısaca özetleyecek olursak, herhangi bir video izlerken farklı bir videonun kuyruğa ekle özelliğinin eklendikten sonra sıradaki video olarak oynatılması anlamına geliyor. Örneğin birden fazla video izleyeceksiniz fakat otomatik oynatılan videoyu istemiyorsunuz. O videoları tek tek kuyruğa ekledikten sonra arkanıza yazsanız sırayla tüm videoları izleyebilirsiniz. Zaten Premium üyesi olduğunuz için herhangi bir reklam izlemediğinizden dolayı cihazınıza müdahale etmeden uzun süre bir şeyler izlemeniz mümkün hale gelecek. Fakat bu özelliğin şu anlık yalnızca Beta versiyonda kullanıldığını belirtelim.

YouTube Premium

Yani 28 Ocak tarihine kadar Android ve iOS platformlarında Premium kullanıcıları için test ediliyor. Kullanıcıların bu özelliği kullanabilmesi için mobil cihazlarda YouTube Premium kullanıcılarının ayarlar sayfasına girmesi gerekiyor. Daha sonra ise ayarlar sayfasına yeni özellikleri dene menüsüne tıkladığınız takdirde YouTube yeniden yükleniyor ve her zaman videonun altına bulunan 3 noktalı menü aracılığıyla video kuyruğa video eklemek mümkün hale geliyor. Önümüzdeki günlerde yeni özelliğin resmi olarak tüm kullanıcılara geleceği tarih hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung’tan Apple’a Göndermeli Yeni Reklam Videosu!