Samsung’tan Apple’a Göndermeli Yeni Reklam Videosu!

Samsung Mobile, son dönemdeki popüler akıllı telefon ürünlerinden olan Galaxy Z Flip4 için yeni bir reklam videosu yayınladı. 30 dakika uzunluğundaki videoda, katlanabilir ekranlı telefona geçmek isteyip de bu konuda tereddütleri olan kullanıcılar hedefleniyor. Örneğin, bir Apple telefon almaktansa ya da o telefonu kullanmaya devam etmektense, Galaxy Z Flip4 alınabileceği ifade ediliyor. Bunun sonucunda da arkadaşlarınızın dahi yeni telefonunuzu merak ederek etrafınızı sarabileceği bildiriliyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 ile sınırları kaldırabilir ve her zamankinden daha popüler bir konuma gelebilirsiniz. Tabii bu ifadeler, Samsung’un pazarlama birimine ait. Ama günümüzde katlanabilir ekranlı telefon kullananların, standart formdaki telefonları tercih edenlere kıyasla daha dikkat çekici olmaları muhtemel. Sebepleri ise tabii ki tartışılabilir.

Kız: “Eskiden ben de senin gibiydim. Apple ile Samsung arasında kalmıştım.”

Erkek: “Ben de değiştirmek istiyorum, ama…”

Peki Samsung neden işin içine Apple’ı da katıyor?

Aslına bakarsanız bu çok da yeni bir hamle değil. Samsung ve Apple çekişmesini geçmişten günümüze takip edenler, iki markanın da zaman zaman birbirlerine göndermelerde bulunduklarını bilirler.

Öte yandan şu an Samsung, katlanabilir ekranlı telefon pazarında önemli üreticilerden bir tanesi ve pek çok modeli var. Hatta yetkililer, 2023 yılında her zamankinden daha fazla katlanabilir ekranlı telefon satabilmek için çalışmalara çoktan başladıklarını da ifade etmişlerdi.

Apple tarafına baktığımızda ise, henüz bu yönde resmi bir hamlesi yok ve ne zaman böyle bir telefon çıkarır, bu da açıklanmış değil. Gelen bilgiler, Apple’ın bir ürün hazırlamadan önce “İnsanların gerçekten işine yarayacak mı yaramayacak mı” bunu görmek istediği yönünde. Bunun için de rakiplerin hamleleri ve teknoloji severlerin yorumları takip ediliyor. Sonrasında elbette ki katlanabilir ekranlı telefon üretimi yapabilir.

Samsung'tan Apple'a Göndermeli Yeni Reklam Videosu!

Samsung Galaxy Z Flip4 ne gibi özelliklere sahip? Fiyatı ne?

6.7 inç değerde katlanabilir Amoled ekrana sahip. Bu ekran, 120Hz tazeleme değeri sunabiliyor ve HDR10+ görüntüleme teknolojisi sayesinde canlı renkler ve akıcı detaylar sunabiliyor. Öte yandan, bu telefonun ekranındaki kat çizgisinin daha az belirgin olduğu, bu sayede de görüntüleri daha iyi sunabildiği de bildiriliyor.

Telefon, gücünü 4nm olarak üretilen Snapdragon 8+ Gen 1 çipsetinden alıyor. Buna 8GB RAM ve en düşüğü 256GB olmak üzere farklı depolama miktarları da eşlik ediyor.

Cihaz, kameralar tarafında da oldukça iddialı. Öyle ki 4K 60FPS değerde video çekimleri de yapabiliyor.

Peki ya pil diye soruyorsanız, cihazın 3700mAh pili var ve 25w kablolu hızlı şarj desteği de sunuyor.

Galaxy Z Flip4, şu an Samsung Türkiye’nin websitesi üzerinden 26 bin TL fiyat etiketiyle satın alınabiliyor.

>> Twitter Ofisindeki Eşyalar Açık Artırmayla Satılıyor