OnePlus 10T Marvel Edition Tasarımıyla Büyüledi!

OnePlus 10T

OnePlus 10t modelinin Marvel Edition olarak düzenlenmiş yeniden tasarlanan hali kullanıcıları büyüledi işte tüm detaylar.

OnePlus modellerinin ülkemizde de satışa sunulan akıllı telefonlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Her ne kadar söz konusu markanın ülkemizde sattığı telefonlar yelpazesi geniş olmasa da artık hemen hemen yeni OnePlus modellerinin Türkiye’ye geldiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan OnePlus 10T modeli Bir hayli ilgi görmüştü. Özellikle fiyat performans tarafında kullanıcıların beklentisinin sonuna kadar karşılayan modelin en çok öne çıkan özelliğinin ise Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 + Gen 1 işlemcisi olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda video tarafında sergilediği OIS özelliğine sahip kamerasıyla sevenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Söz konusu modelin Marvel Edition olarak yeniden tasarlanmış versiyonu Hindistan’da piyasaya sürülmek üzere hazırlanıyor. İşte özel olarak hazırlanmış kutu ile birlikte karşımıza çıkacak olan ekipmanlar.

OnePlus 10T Marvel Edition Tasarımıyla Büyüledi!

OnePlus 10T

OnePlus tarafından tekrardan süper kahraman temalı olarak piyasaya sürülecek olan OnePlus 10T modeli bu sefer Marvel ile ortaklık kurdu. İlk olarak Hindistan’da satışa sunulacak olan modelin farklı ülkelerde satışa sunulmayacağına dair herhangi bir detay bulunmuyor. Fakat genellikle bu tarz özel ürünler belirli bir ortaklık çerçevesinde olduğu için genellikle söz konusu ülkeye özel olarak piyasaya sürülüyor. Muhtemelen OnePlus 10T Marvel Edition olarak piyasaya sürülecek olan model yalnızca Hindistan’da satışa sunulacak. Shop Disney India’da satışa sunulacak olan model farklı bir kutu tasarımı ve tasarım anlayışı ile geliyor.

OnePlus 10T

Moonstone Black olarak piyasaya sürülecek olan model, Iron Man kasası kaptan Amerika’nın kalkanına göre tasarlanmış tutma yeri ve Black Panther standı ile geliyor. Fakat yalnızca tek varyant ile karşımıza çıkacak. 16 GB RAM bellek ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak OnePlus 10T Marvel Edition modeli, ortalama olarak 680 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Fakat herhangi bir ülkede satışa sunulması beklenmediğinden en azından fiyatı üzerinden bir yorum yapacak olursak lansman fiyatına göre 100-150 dolarlık bir fark olduğunu sizlere belirtelim.

İlgili Haberler

>> Samsung’tan Apple’a Göndermeli Yeni Reklam Videosu!