ZTE Axon 30 modeli, 55W hızlı şarj desteği ile resmiyet kazandı: İşte detaylar

ZTE Axon 30

ZTE’nin yeni modeli 3C sertifikasında onaylandı. ZTE Axon 30 olacağı düşünülen yeni cihaz hakkında işte ortaya çıkan tüm detaylar.

Akıllı telefonlardaki tam ekran hissiyatı, kullanıcıların bir hayli ilgisini çekiyor. Çoğu teknoloji devi tam ekranı yakalayabilmek için birçok teknoloji geliştird­i. Pop-up kamera, bu durumun en büyük örneği diyebiliriz. Bununla beraber birçok markanın ekran altı kamera teknolojisi kullanacağına dair haberler ortaya çıktı. Çoğu kullanıcı, ilk modeli Samsung, Oppo gibi devlerden bekliyordu. Fakat ZTE hızlı davrandı ve Dünya’nın ilk ekran altı kameraya sahip Axon 20 Pro modeli ile karşımıza çık­tı. Fakat ZTE için işler beklendiği gibi gitmedi ve hüsranla sonuçlandı.

ZTE Axon 20 modeli, sunduğu birçok özellik ile kendisine hayran bırakt­ı. Fakat en çok öne çıkan özelliği ekran altı kamera bekleneni karşılayamadı. Uzun kullanımda ve yüksek ışıkta kamera bölgesinde bulunan ışık hüzmesi, kullanıcıları sinirlendirdi. Çünkü tam ekran hazzı yaşamak isteyen kullanıcılar ekran altında gözüken kamera belirtisi ile karşılaştı. Çok geçmeden ZTE’nin yeni modeli hakkında ilk ayrıntılar geldi. İddialara göre ZTE, bir kez daha ekran altı kameralı bir model piyasaya sürecek.

ZTE Axon 30

ZTE Axon 30 modeli, 55W hızlı şarj desteği ile resmiyet kazandı

ZTE Axon 30 Ultra, 19 Nisan tarihinde tanıtılmıştı. Ekran altı kamera teknolojisini, selefinden daha iyi başaran yeni cihaz, kısa sürede birçok kullanıcıdan olumlu geri dönüşler aldı. Çok süre geçmeden seriye ait bir diğer model daha ortaya çıktı. ZTE’nin 3C sertifikasyon kuruluşunda ortaya çıkan ve ZTE Axon 20 modelinin halefi olduğu düşünülen yeni modelin, bazı temel özellikleri ortaya çıktı. Bu cihazın da, ekran altı kameraya sahip olacağı iddia ediliyor.

ZTE Axon 30, A2332 model numarası ile 3C sertifikasyon kuruluşunda ortaya çıktı. Söz konusu modelin, 5G desteği ile geleceği ve 55W hızlı şarj desteğine sahip olduğu biliniyor. Yeni model hakkında önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi sızdırılacaktır. Daha fazla bilgiden haberdar olmak için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> ZTE Blade V2021 5G tanıtıldı! Türkiye’ye gelirse çok satar!

>> Fiyat performans adayı ZTE Blade 20 5G duyuruldu!