​Nutanix 2019 Canalys EMEA Kanal Liderliği Matrisi’nde lider oldu!

​Nutanix 2019 Canalys EMEA Kanal Liderliği Matrisi’nde lider oldu!

PAYLAŞ
Canalys EMEA Kanal Liderliği

Kurumsal bulut bilişim sektörünün liderlerinden Nutanix, 2019 Canalys EMEA Kanal Liderliği Matrisi’nde liderlik unvanını elde etti.

Nutanix  bugün, 2019 Canalys EMEA Kanal Liderliği Matrisi’nde Liderlik unvanını elde ettiğini duyurdu. Yapılan çalışmada şirket, EMEA bölgesinde kanal yönetimi kategorisindeki en yüksek puanlı hiper bütünleşik altyapı şirketi oldu.

Hitachi Vantara IDC MarketScape’te obje depolamada lider oldu!

Liderlik Matrisi çalışması, kanaldan alınan 12 aylık geri bildirimler ile birlikte Canalys uzmanlarının marka performansı, strateji, yatırım, uygulama ve planlanan girişimler üzerine yaptığı analizleri kapsıyor.

Nutanix bu çalışmada iş ortaklarından en yüksek puanı alıp bu alanlarda en güçlü yıllık büyümeyi göstererek liderlik unvanını elde etti.

Nutanix’in elde ettiği liderlik unvanı, şirketin kanalda iş yapmayı kolay ve sade hale getirme kararlılığını ve iş ortaklarının kârını artırmaya yönelik yatırımlara verdiği önceliği yansıtıyor.

Nutanix’in kanal üzerinden satış yapma önceliğine değer veren kanal iş ortakları, şirketi aralık ayı Canalys raporunda şu alanlarda ilk iki sıra içine yerleştirdi:

  • Kanalda en kaliteli teknik destek kategorisinde en yüksek puan.
  • Pazarlama faaliyetleri ve potansiyel müşteri elde etme kategorisinde en yüksek puan.
  • Hizmet ve destek ile büyümeyi destekleme kategorisinde en yüksek puan.
  • Ürün bulunabilirliği ve tedarikinde 2’nci sıra.
  • İş yapma kolaylığında 2’nci sıra.

Nutanix

Yapılan bu duyuru, Nutanix’in geçtiğimiz yıl boyunca gerçekleştirdiği yeni ve gelişmiş teşvik ve iade programı, kanal destek ve yönetim. ekibine ek yatırımlar, yeni dağıtımcı programı, yeni pazarlama ve potansiyel müşteri elde etme kampanyaları, iş ortakları için daha fazla teknik eğitim. ve sertifika programları gibi çalışmalarıyla ulaştığı olağanüstü ivmenin bir sonucu.

Bunların yanı sıra Nutanix’in Hewlett Packard Enterprise, Fujitsu ve Lenovo gibi HCI iş ortaklarıyla birlikte yürüttüğü ürün çıkarma ve talep geliştirme çalışmaları da kendi ihtiyaçlarına yönelik hibrit bulut çözümleri arayan müşterileri ve kanal iş ortaklarını memnun etti.


CEVAP VER