1500 TL–2000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefonlar: Eylül 2021 güncel liste

En iyi akıllı telefonlar

Bu listemizde sizler için Eylül 2021 itibariyle 1500-2000 TL aralığındaki en iyi akıllı telefonları listeledik. İşte uygun fiyatlı o modeller.

Son yıllarda artan vergiler ve değişken kurlar nedeniyle akıllı telefonların fiyatı bir hayli artmış durumda. Bundan dolayı çoğu kullanıcıda uygun fiyatlı modellere olan hasret çok fazla. Özellikle telefonu günlük olarak yoğun kullanmayan insanlar, yalnızca temel ihtiyaçlarını gidermek için bir telefon arar oldular. Bu yüzden çoğu kullanıcı 1500 2000 TL arası telefonlara yöneldi. Fakat bu fiyat aralığındaki modellerin bir hayli fazla olduğunu biliyoruz. Akıllı telefon satan sitelere bu fiyat aralığını girdiğimizde, çok eski telefonlar dahi çıkabiliyor. Bu listemizde sizler için 1500-2000 TL aralığında uygun fiyatlı performans odaklı en iyi akıllı telefonları listeledik. İşte Eylül 2021 itibariyle uygun fiyatlı o modeller.

1500 TL–2000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefonlar: Eylül 2021 güncel liste

Xiaomi Redmi Note 8

Redmi Note 8 2021

 

Ülkemizde en çok tercih edilen, fiyat performans odaklı akıllı telefonları ile bilinen Xiaomi Redmi Note 8 modeli, en çok tercih edilen uygun fiyatlı modeller arasında bulunuyor. Teknik özellikleri ve şık tasarımı ile ilgileri üzerine çekmeyi başaran model, farklı sitelere bağlı olarak, ortalama 2.000 TL’lik bir fiyattan satışta.

General Mobile GM 9 Pro

General Mobile GM 9 Pro

Türk markası olarak karşımıza çıkan, yerli üretim modelleri ile gündeme gelen General Mobile markasının, performans odaklı modeli GM 9 Pro, ortalama 1.780 TL’lik bir fiyata sahip.

Xiaomi Redmi 9

Xiaomi Redmi 9

Redmi’nin uygun fiyatı ile öne çıkan, genellikle gündelik işleri halletmek için uygun bir model olarak tasarlanmış Redmi 9 modeli, farklı sitelere bağlı olarak, ortalama 2.000 TL’lik bir fiyattan karşımıza çıkıyor.

General Mobile GM 9 Plus

 

General Mobile GM 9 Plus

General Mobile markasının yine uygun fiyattan satışa sunduğu modeli GM 9 Plus, 1.560 TL’lik bir fiyattan satışa sunuluyor. Söz konusu modeli fiyat performans odaklı akıllı telefonlar arasında üst sıralara rahatlıkla yerleştirebiliriz.

Samsung Galaxy J7 Pro

1500 2000 TL telefonlar

Samsung’un 2.000 TL civarında satılan modelinin, gündelik işler için kullanıma uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu listemizde sizler için 1500 2000 TL telefonlar hakkında bir liste oluşturduk. Yeni listelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> WhatsApp silinen mesajlar nasıl geri getirilir: iOS ve Android güncel yöntem

>> Battlefield Mobile, o tarihte beta sürümü ile Android kullanıcılarına geliyor!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here