Samsung Galaxy S22, ortaya çıkan özellikleri ile eskilere götürecek!

haftanın akıllı telefon haberleri

Samsung Galaxy S22 modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Söz konusu model, ortaya çıkan özellikleri ile bizi eskilere götürecek. İşte Samsung’un amiral gemisi modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Geçtiğimiz aylarda yeni Samsung Galaxy S22 hakkında bazı sızıntılar gerçekleşmişti. Bazı kaynaklara göre yeni modelin yonga seti ve bazı teknik detayları sızdırılmıştı. Bununla beraber yeni model hakkında birkaç detay daha ortaya çıktı. Yeni model hakkında edindiğimiz bilgiler, eski S serisi modellerini hatırlatacak cinsten. Bununla beraber şarj konusunda da kullanıcıları üzmeyecek bir yapıya sahip olacağı da ortaya çıktı. İşte yakında tanıtılması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S22, ortaya çıkan özellikleri ile eskilere götürecek!

Cihazın bizi eskilere götüreceği o özellik ise, boyut tarafından geliyor. S22 modeli, iPhone 12 modelinden daha küçük olacak. 146.7 x 71,5 x 7,7 boyutlarında olan iPhone 13’ten dahi küçük olacak model, Samsung’un Galaxy S10e modelinden bu yana kullanıcılara sunmuş olduğu en kompakt cep telefonu olarak kullanıcılara sunulacak. 3.700 mAh kapasitesinde bir pil ile bizleri karşılayacak olan S21 modeli, 25W şarj desteğine sahip olacak. Kompakt bir cihaz olarak karşımıza çıkacak bir cihaz olduğu için, söz konusu şarj kapasitesinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy S22

İddialara göre yeni model 108 megapiksel değerinde kameraya sahip olacak. S21 serisi ile birlikte karşımıza çıkan sosyal ISOCELL HM3 sensörünün yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkacak yeni lens 108 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. IceUniverse gibi güvenilir kaynaklar ise bazı belgeler ile Yeni modelin 108 megapiksel ana kameraya sahip olacağına dair paylaşımlarda bulundu.

Galaxy S22 ve S22 Plus modellerinde 50 MP değerinde ana kamera bulunacak. Batarya tarafında ise, S22, 3.700 mAh, Plus, 4.600 mAh, S22 Ultra ise 5.000 mAh devasa batarya ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Daha fazlası için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 1500 TL fiyatına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar: Eylül 2021 güncel liste

>> Uygun fiyatlı 8 GB RAM’e sahip akıllı telefonlar: Performans canavarları!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here