20 Dolarlık Kripto Para Trilyon Dolara Dönüştü: Böylesi İlk Defa Görülüyor

En önemli kripto para

Bugünlerde tüm sosyal medya 20 dolarlık kripto para trilyon dolara nasıl dönüştü bunu tartışıyor. Özellikle son dönemlerde artış gösteren kripto para yatırımları böyle haberlerin ortaya çıkmasını sağladı. İşte konu ile alakalı merak edilenler.

.

Bitcoin başta olmak üzere birçok kripto para, yatırımcısına ciddi bir kazanç sağladı. Spekülatif olması nedeniyle sadece dakikalar içerisinde yüzde 1000 bile artış gösterebiliyor. İşte tam da böyle bir nedenden dolayı insanların dikkatini çekiyor. Kısa yoldan zengin olmak isteyenler kripto paralara küçük bile olsa yatırımlar yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde yine bunun benzeri bir olay yaşandı. Kripto para spekülasyonları Elon Musk ile başladı ve hiç durmadan devam etti. Ortaya çıkan son detaylara göre 20 dolarlık bir yatırım yapan adam inanılmaz bir şekilde trilyon dolarlık servete ulaştı. Bu gerçekten de hiç beklenmeyen bir durumdu.

20 dolarlık kripto para trilyon dolarlık servet getirdi

Christopher Williamson isimli bir adam Rocket Bunny isimli bir kripto para aldı. Üstelik yatırdığı miktar fazla değildi. Sadece 20 dolarlık bu kripto paradan alan adam sabah uyandığında neye uğradığını şaşırdı. Coinbase üzerinden bu kripto para birimini aldığını söyleyen adam hesabındaki toplam bakiyeyi görünce gözlerine inanamadı.

20 dolarlık kripto para trilyon

20 doların hiç beklenmeyen bir şekilde 1 trilyon dolar seviyesine çıkması bugüne kadar hiç yaşanmadı. Ancak bu adam eğer bahsedildiği kadar şanslıysa şimdiden zenginliğin keyfini çıkarabilir. Dünyanın en zengin insanlarından bile kat kat daha fazla zengin oldu. Twitter’da fenomen olan adam şu anda herkes tarafından konuşuluyor.

Böyle bir servete ulaşmak mümkün mü?

Her ne kadar işler çok basit gibi görünse bile aslında onun yaptığı pek mümkün değil. Öncelikle Rocket Bunny kripto parası Coinbase platformunda listeli değil. Sadece Uniswap kripto para platformu üzerinden alınabiliyor. Adamın böyle bir servete ulaşmış olma ihtimali bu nedenle oldukça düşük.

Tüm bunlara ek olarak marjin işlem açsa bile böylesine devasa bir gelir elde etmesi imkansız. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Ekran Kartı Pazarı İçin Madencilik Amaçlı Alımın 2021’deki Payı %25 Oldu

>> Bitcoin Kurucusu Deşifre Oldu: Binance CEO’su İlginç Bir Tweet Paylaştı

. . . . .