200 kat artacağı söylenen bu kripto para çok konuşuluyor

ADA ve LINK

Birçok uzman analist tarafından 200 kat artacağı söylenen bu kripto para tartışmaların merkezinde yer alıyor. Hadi gelin hem bu kripto paraya hem de diğer detaylara birlikte göz atalım.

Bitcoin özellikle son dönemlerde çok zor bir dönemden geçiyor. Fiyatların sürekli olarak aşağıya doğru hareket etmesi piyasa yapıcıları bile zor durumda bırakıyor. Ortaya çıkan son detaylara göre bu düşüş kısa bir süre daha devam edebilir. Elbette Bitcoin ve diğer kripto paralar düşüyor diye hepsinin aşağı yönde hareket etmesi şart değil.

Bazı piyasa yorumcuları 200 kat artış gösterebilecek kripto paralara yöneldi. Bunlar içerisinde en fazla göze çarpan projelerden birisi de CUDOS oldu. Ben Armstrong bu kripto para biriminin en ateşli savunucuları içerisinde yer alıyor. Hatta ona göre bu kripto para birimi beklentilerin çok üstünde artış gösterebilir.

200 kat artacağı söylenen kripto para projesi

Birçok analist tarafından ciddi bir artış göstereceği söylenen CUDOS coin önemli bir projeye sahip. Merkezi olmayan web platformu kurmaya çalışan bu kripto para birimi umut verici projeler arasında yer alıyor. İşte tam da bu nedenden dolayı Armstrong gibi analistler bu kripto para biriminin 200 kat artacağını düşünüyor.

200 kat artacağı söylenen

CUDOS projesi genel hatları ile incelendiğinde ortaya bir çok avantaj çıkıyor. Blockchain ekosistemi sağlayacak olan bu sistem aynı şekilde merkezi olmayan bir bilgi işlem ağı kullanımına izin verecek. Böylece tamamen özgür bir web ortamı oluşturulabilecek. Aslına bakacak olursak bu web projesini kullananlara belirli miktarlarda ödül bile verilebilir.

Özgür internet ortamı CUDOS ile mümkün olabilir

Bu kripto para biriminin 4 dolar seviyesine gelmesi ile birlikte en az 200 kat yapacağı söyleniyor. Şu anda 2 cent üzerinden işlem gören bu kripto para birimi zamanla 4 dolar seviyesine gelebilir.

Bu kadar hızlı bir yükseliş yakalanması için projenin mutlaka olgunlaşması gerekiyor. Peki siz bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz?

Not: Burada yer alanlar kesinlikle finansal tavsiye değildir.

İlgili Haberler:

>> En Fazla Biriktirilen Kripto Para Bakın Hangisi Oldu: Tüm Paralar Buraya Akıyor

>> Bu Altcoin Ağustos Ayında Sert Yükseliş Yakalayabilir: Beklenti Çok Yüksek


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here