En Fazla Biriktirilen Kripto Para Bakın Hangisi Oldu: Tüm Paralar Buraya Akıyor

Kripto paralarda çok kazandıranlar

En fazla biriktirilen kripto para açıklandı. Ortaya çıkan detaylara bakıldığında bu kripto paranın ciddi miktarda toplandığı görülüyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Altcoinler için boğa sezonu uzun bir süredir devam ediyordu. Ancak mayıs ayı ile birlikte kripto paraların tamamı ve altcoinlerde sert düşüşler yaşandı. Bazı kriptolar ise iyi bir seviyede tutunmayı başardı. Özellikle Cardano ve Ethereum bu konuda büyük bir güç haline geldi.

Herhangi bir kripto paranın gücüne bakmak için onun hangi oranda destek aldığına bakmak gerekiyor. Eğer birçok kişi tarafından stake ediliyorsa güçlü bir kripto para birimidir. Proof-of-stake araştırma platformu Staking Rewards tarafından açıklanan verilere göre Cardano en fazla biriktirilen kripto para olarak karşımıza çıktı.

En fazla biriktirilen kripto para herkesi şaşırttı

Dünyanın en büyük Blockchain ağlarından bir tanesi olarak bilinen ADA coin, yaklaşık 29,7 milyar dolarlık tokene sahip. Böylece ADA coin en fazla stake edilen kripto para ünvanını kazandı. Ethereum ise 12,3 milyar dolarlık bir tokene sahip. Ayrıca Cardano diğer kripto paralarla kıyaslandığında daha stabil bir yol izledi.

En fazla biriktirilen kripto para

Bazı kripto paralar çok sert düşüş yaşarken kimileri ise eskisine oranla pek bir değişim yaşamadı. Cardano bu konuda en önemli kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Onun hemen ardından Ethereum ve Polkadot geliyor. Blockchain listelerine bakıldığında en fazla stake edilen üçüncü kripto para biriminin polkadot olduğu görülüyor.

Yatırımcılar umudunu henüz kaybetmedi

Kripto paraların stake edilme oranlarına bakıldığında yatırımcıların umudumu koruduğu görülüyor. Özellikle Çin baskıları nedeniyle piyasada korku iklimi hakim. Fakat ellerinde kripto para saklayanlar piyasanın yeniden yükseleceğini düşünüyor.

Güncel fiyatlara bakıldığında Ethereum 1,902 dolar seviyesinde. Cardano 1.21 dolar üzerinde işlem görürken Polkadot ise 12.8 düzeyinde. Peki sizin elde tutulabilecek favori kripto paranız hangisi? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Dijital Çin Parası Rekor Katılımla Geliştiriliyor: Bitcoin Yasaklarının Nedeni Belli Oldu

>> En Fazla Kazandıran Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu (29 Haziran – 5 Temmuz)