Bu Altcoin Ağustos Ayında Sert Yükseliş Yakalayabilir: Beklenti Çok Yüksek

balinalar bu altcoinlerden

Herkesin yakından tanıdığı bu altcoin Ağustos ayında çok sert bir yükseliş elde edebilir. Özellikle son dönemlerde düşüş yaşamıştı. Şimdi ise iyi bir yükseliş bekleniyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

ConsenSys kurucusu Joseph Lubin, London Hard Fork hakkında bazı önemli açıklamalar yaptı. Bilmeyenler için London Hard Fork ne anlama geliyor biraz ona bakalım. Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olarak bilinen Ethereum güçlü bir ödeme sistemine sahip. Merkeziyetsiz bir şekilde para transferi yapılabilen bu sistemin çok büyük bir kusur var.

Her ne kadar Ethereum ağı üzerinden para göndermek hızlı olsa bile yine de aşırı derecede kesinti yapılıyor. Hatta bu kesintiler bazen gönderilen paranın yarısını bile götürebiliyor. İşte tam da böyle bir soruna karşı London Hard Fork güncellemesi getirildi. Böylece bu önemli problem tamamen ortadan kalkacak.

Bu altcoin Ağustos ayında güncelleme alarak büyüyecek

ConsenSys kurucusu Joseph Lubin tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında ETH için çok büyük bir beklentinin olduğu görülüyor. Kripto para biriminin güncelleme sayesinde çok daha az kesinti yapacağı ifade ediliyor. Böylece para transferlerinde sıkı bir şekilde kullanılabilir. ETH özellikle para transferlerinde en fazla tercih edilenler listesinde yer alıyor.

bu altcoin Ağustos ayında

Yapılacak olan bu yeni güncelleme ile birlikte çok Önemli bir detay daha gerçekleşiyor. Ethereum proof of work ağı üzerinden çalışıyor. Ancak bu ağ ne yazık ki çok fazla enerji tüketiyor. Ethereum alacağı yeni güncelleme sayesinde proof of stake ağına dönüşecek. Böylece doğa dostu bir kripto para birimi olacağını söyleyebiliriz.

Ethereum diğer kripto paraları peşinden sürükleyebilir

Dünyanın en önemli ikinci kripto para birimi olarak görülen Ethereum genellikle diğerlerini de peşinden sürükleyebiliyor. Böylece tüm kripto paralarda iyi miktarda yükseliş gerçekleşiyor. Sadece ETH ile alakalı yaşanacak yüzde 20 artış bile diğer tüm kripto paraların değer kazanmasını sağlayabilir.

Peki sizin Ağustos ayı için favori kripto paranız hangisi?

İlgili Haberler:

>> En Fazla Biriktirilen Kripto Para Bakın Hangisi Oldu: Tüm Paralar Buraya Akıyor

>> “Bitcoin Toparlanacak Mı” Sorusunun Cevabını Cyripto CEO’su Verdi