2021’de vizyona girecek filmler: Temmuz 2021 güncel liste

vizyona girecek filmler

Yıl sonuna kadar vizyona girecek, en çok beklenen filmleri sizler için listeledik. İşte yakında vizyona girecek olan filmler tam liste.

. .

Uzun zamandır pandeminin hayatımızı etkisi altına almasından dolayı, toplumun eğlence ve hobi alanında istediklerini yapamadığını biliyoruz. Özellikle Mart 2020’den itibaren karşımıza çıkan COVID-19 kapsamında alınan önemler, çoğu insanı, sosyal dünyadan alıkoydu diyebiliriz. Sinema sektörü de bu süreçten en çok etkilenen sektörler arasında  yer alıyor. Kısıtlamaların neredeyse kaldırıldığı ülkemizde ise, insanlar yakın zamanda vizyona g­irecek olan filmleri merakla beklemeye başladılar. Sizler için, 2021 Temmuz itibariyle karşımıza çıkacak olan, en çok beklenen filmleri listeledik. Tabii ki bu listeye önümüzdeki dönemlerde yeni filmler eklenebileceğini de unutmayın. İşte yakında sinema salonlarında görmeyi beklediğimiz o filmler.

2021’de vizyona girecek filmler: Temmuz 2021 güncel liste

Listemizin ilk sırasında Arınma Gecesi: Sonsuza Dek filmi bulunuyor. Arınma Gecesi: Sonsuza Dek, Arınma Gecesi’nin hiç sona ermemesi gerektiğine karar verilmesiyle yaşananları konu ediyor. Kanunsuz bir topluluk, tek gecelik anarşi ve cinayetle artık yetinmek istemez. Ve daha sonrasında ise olaylar başlar. 1 saat 44 dakika uzunluğunda olan film, 23 Temmuz tarihinde vizy­ona girecek.

vizyona girecek filmler

Listemize Ağustos ayına vizyona girecek olan bir film ile devam ediyoruz. 13 Ağustos tarihinde vizyona gire­cek olan Zamanda Tutsak isimli film, gerilim kategorisinde izleyicileri ile buluşacak.

Eylül ayında viz­yona girecek film ise Patron Bebek 2: Aile Şirketi. Artık birer yetişkin olan Tim ve kardeşi Ted, zamanla birbirlerinden uzaklaşmıştır. Farklı yönlere savrulan iki kardeşten Tim evlenmiş ve bir çocuk babası olmuştur. Ted ise koruma fonu CEO’sudur. 17 Eylül tarihinde vizy­ona girecek olan film, 1 saat 47 dakika sürecek.

Yeni nesil Spider-Man serisinin üçüncü filmi olan bu filmin resmi adı henüz kesinlik kazanmasa da; şimdilik Serenity Now olarak biliniyor. Spider-Man: No Way Home adı ile sunulacak olan film, 17 Aralık tarihinde vizyona girecek. Yakın zamanda 2021’de vizy­ona girecek filmler listesine yeni filmler eklenecektir. Daha fazlasından haberdar olabilmek için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Hızlı ve Öfkeli 9 gişede izlenme rekorları kırıyor (Video)

. . . . .