Hızlı ve Öfkeli 9 gişede izlenme rekorları kırıyor (Video)

Hızlı ve Öfkeli 9

Herkesin çok yakından takip ettiği Hızlı ve Öfkeli 9 gişede izlenme rekorları kırmayı başardı. Hızlı ve Öfkeli serisi rekorlara doymuyor. Hadi gelin konu ile ilgili merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

.

Bazı filmler tahmin edilenden çok daha fazla talep görebiliyor. Mesela Hızlı ve Öfkeli serisi 9. filme kadar geldi. Bu yeni film hayranlarından büyük bir alkış almayı başardı. Sinema tutkunlarına heyecanı doruklarına kadar yaşatan bu yapım birçok rakibini geçmeyi başardı. Özellikle aksiyon dolu sahnelerle gerçekçi çekimler büyük ilgi görüyor.

Film koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Birçok kişi bundan olumsuz yönde etkileneceklerini düşündü. Ancak beklenen olmadı ve gişede rekor seviyede izlenme sayısı elde etti. Serinin bu filmi Godzilla vs Kong yapımını bile geçmeyi başardı.

Hızlı ve Öfkeli 9 gişede satış rekorları kırdı

Dünyanın en çok beğenilen filmleri içerisinde yer alan bu yapım, en büyük 5. film serisi oldu. Kazandıkları bakımından değerlendirilirse bu ünvanlarını daha da ileriye götürebilirler. Belki de en fazla kazandıran seri olarak karşımıza çıkabilir. Sinemalarda yeniden hareketliliğin başlaması ile birlikte bu film 404 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı.

Hızlı ve Öfkeli 9

2019 yılı verileri değerlendirildiğinde o dönemden bugüne kadar en fazla kazandıran film bu oldu. Vin Diesel, Charlize Theron ve John Cena gibi birçok isim bu filmde yer alıyor. Oyuncu kadrosunun çok sağlam olması en fazla izlenen filmler içerisinde yer almasını sağlıyor. Domenic Toretto‘nun emeklilik kararı sonrası hikayesinin anlatıldığı bu yapım eleştirmenlerden de olumlu tepki aldı.

Hızlı ve Öfkeli serisinin diğer filmleri 2022’de çekiliyor

Ortaya çıkan son detaylara göre bu serinin 10 ve 11. filmleri için çekimler 2022 yılında başlayacak. Eğer ekstrem bir durum ortaya çıkmazsa Ocak 2022 ile birlikte her iki filmin çekimleri de başlamış olacak. Normal şartlarda bu seri 10. film ile tarihe karışacaktı. Ancak hem yapımcılar hem de yönetmen yeni bir karar aldı.

Hızlı ve Öfkeli 11 bu serinin son filmi olacak. Peki siz bu yapım hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Tesla Hatalı Araçları Geri Çağırdı: 285 Bin Araç Fabrikaya Dönecek

>> Otomobil Dünyasında Haziran Sonu Haberleri: Bu Hafta Çok Heyecanlı Geçti (21 – 28 Haziran)

. . . . .