3 Xiaomi Cihazı Güncelleme Aldı: İşte Güncelleme Alan Cihazlar

Xiaomi

3 Xiaomi cihazı güncelleme olarak kullanıcılara büyük bir umut verdi. MIUI 13 güncellemesi akıllı telefonlara dağıtılmaya devam ediliyor. Hadi gelin hangi cihazlara bu güncellemenin dağıtıldığına birlikte bakalım.

.

Dünyanın en önemli akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Xiaomi düzenli olarak güncelleme dağıtıyor. Bu güncellemeler sayesinde birçok kullanıcı akıllı telefonunu yeni sürüm ile kullanabiliyor. Stabil olarak yayınlanan pakette telefonlara bazı ek özellikler geliyor.

Şirketin gözbebeği olarak bilinen üç yeni cihazına bu güncelleme ulaştırıldı. Güncellemenin dağıtıldığı ilk cihaz Mi Mix 4 oldu. 2021 yılının Ağustos ayında Mi Mix modelinin 4. versiyonu olarak tanıtılan bu cihaz büyük bir beğeni kazanmıştı. Şimdi ise yeni güncelleme ile birlikte bu beğeni daha fazla artacak gibi görünüyor.

3 Xiaomi cihazı güncelleme almayı başardı

Akıllı telefon üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan Xiaomi, Mi Mix 4 modeline çok önem veriyor. Snapdragon 888+ işlemci kullanan bu model MIUI 13 güncellemesi alarak ek özelliklere kavuştu. Ayrıca şirketin Mi Pad 5 serisindeki 2 tablet modeline bu güncellemeyi sunduğu ifade ediliyor.

3 Xiaomi cihazı güncelleme

Gelen son detaylara baktığımızda Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Pro cihazları bu güncellemeyi aldı. Yaklaşık olarak 4,9 GB büyüklüğündeki güncellemeyi alan cihazlar tüm yeni özellikleri kullanmaya başlayabilir. Ayrıca bu sürümün diğer akıllı telefon modellerine geleceği de ifade ediliyor. Şimdilik Xiaomi daha çok amiral gemisi modellere yöneliyor.

Cihazlara tam sürüm yükleniyor

Xiaomi tarafından yayınlanan bu yeni sürüm beta değil. Şirket uzun bir süredir zaten bu güncellemenin beta operasyonlarını yürütüyordu. Şu anda asıl hedef tam sürümü birçok Xiaomi kullanıcısına sunabilmek.

Ayarlar bölümünden yazılım güncellemesi kısmına bakarak güncellemenin size gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Muhtemelen şirket bir ay içerisinde dağıtım sürecini hızlandıracak. Xiaomi tarafından cihazlara gönderilen bu yeni sürüm ile ilgili detaylar geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> 4000 TL Altı En İyi Telefonlar: Dolarla Beraber Fiyatlar da Düştü!

>> Galaxy S22 Ultra İle Beraber Gelecek Şarj Adaptörü Hayal Kırıklığı Yaratabilir

. . . .