3000 TL Altı Telefonlar: Bu Fiyata Daha Güçlüsü Yok!

Black Shark 6

3000 TL altı telefonlar listemizde, bu ay yeni modellerin eklendiğini görmekteyiz. İşte bu fiyata tercih edilebilecek en güçlü modeller.

.

Türkiye’de genel olarak uygun fiyatlı akıllı telefonlar tercih ediliyor. Her ne kadar Apple tarafında iPhone amiral gemisi serisi ilgi gören, çok  satan akıllı telefonlar arasında yer alsa da, Android tarafında en çok tercih edilen modellerin, giriş orta segment akıllı telefonlar olduğunu belirtelim. Geçtiğimiz yıllarda orta segment akıllı telefon almak için, ortalama 2000-3000 TL’lik bir bütçe ayırmamız yeterli oluyordu. Fakat dolar kuru, salgın ve çip krizi gibi sebeplerden dolayı akıllı telefon fiyatları artmış durumda.

Bu konuyu özellikle ülkemiz bazında değerlendirecek olursak, uzun yıllar idare edebilecek uygun fiyatlı orta segment modellere olan ilgi arttı. Fakat geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkan 1500 TL’lik fiyat etiketi karşımıza çıkmasa da, uzun yıllar kullanılacak bir akıllı telefona göre uygun fiyat olarak tabir edebileceğimiz 3000 TL’den uygun fiyata sahip akıllı telefonları baz aldık. Son zamanlarda fiyatlarda artış gözlemedik. Fakat önümüzde haftalarda telefon fiyatlarının artacağı düşünülüyor. Bu yüzden 3000 TL altı en iyi telefonlar listemizdeki modelleri, değerlendirmenizi öneriyoruz. İşte bu fiyata satın alınabilecek en güçlü modeller.

3000 TL Altı Telefonlar: Bu Fiyata Daha Güçlüsü Yok!

Omix X300

Omix X300

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen, yanında verdiği kablosuz kulaklık ile ilgi odağı haline gelen Omix X300 modeli bu fiyata tercih edilebilecek en iyi modeller arasında yer alıyor. Fiyatını ve performansını genel olarak değerlendirdiğimizde, 2900 TL’lik fiyatı ile 1-2 yıl idare edebilecek bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu model de 3000 TL altı telefonlar listesinde tercih edilebilecek modeller arasında yer alıyor.

Xiaomi Redmi 9

Xiaomi Redmi 9

Xiaomi’nin Redmi markası ile ürettiği akıllı telefonların uygun fiyatlı olduğunu biliyoruz. Xiaomi Redmi 9 modeli 2900 TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Tabii ki bu fiyatın farklı sitelere bağlı olarak değişebileceğini belirtelim.

Tecno Spark 6 

3000 TL altı telefonlar

Tecno’nun uygun fiyatlı modeli Tecno Spark 6, 2800 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

Elephone E10 Pro

Elephone E10 Pro

Elephone E10 Pro modeli de yine 2700 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Söz konusu model de 3000 TL altı telefonlar listesinde tercih edilebilecek modeller arasında yer alıyor.

İlgili Haberler

>> Gimbal Nedir? Satın alırken nelere dikkat etmeli? Tüm detaylar sizin için hazırladığımız makalemizde

>> Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Gümbür Gümbür Geliyor!

. . . . .