Huawei Mate 50 Serisi Özellikleri İle Fark Yaratacak!

Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 serisi hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte Türkiye ihtimalli yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Bildiğiniz üzere Huawei, bir süredir ABD ambargosu ile karşı karşıya. Bu durumdan dolayı bütün Huawei cihazlarında Google Play Hizmetleri kullanılamıyor. Haliyle bu hizmetlerin kullanılmamasının çok büyük sonuçları mevcut. Özellikle Google Haritalar, Google Play Store gibi önemli yazılımların kullanılmaması, Huawei cihazlarını olumsuz yönde etkiledi. Bu yüzden son 1 yılda Huawei cihazlarının bu sorundan muzdarip olduğunu biliyoruz.

Fakat Huawei, geliştirdiği aplikasyon mağazası ve diğer sistemleri ile, kendi bünyesi altındaki cihazlarına entegre ettiği teknolojisi ile, sektörde tutunmaya devam ediyor. Hal böyle olunca Huawei’nin yeni cihazları karşımıza çıkmaya devam ediyor. Huawei, bir süredir kullanıcılar ile buluşmaya hazırlandığı Mat­e 50 serisinin tanıtım tarihine ilişkin yeni gelişmeler yaşandı. Söz konusu model hakkında bazı detaylar gündeme gelmişti. Fakat serinin Pro modeli hakkında henüz ortaya çıkan bir ayrıntı belli değildi. Sonunda ülkemizde de satışa sunulması beklenen modelin, tasarım detayları, teknik özellikleri belli oldu. İşte yeni modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Huawei Mate 50 Serisi Özellikleri İle Fark Yaratacak!

Haziran ayında Huawei’nin P50 serisini piyasaya sürdükten sonra, söz konusu seriden farklı bir amiral gemisi serisinin piyasaya sürülmeyeceği açıklanmıştı. Huawei, henüz Mate 50 serisi hakkında herhangi bir planlamanın olmadığı açıkça aktarmıştı. Fakat aradan aylar geçmesine rağmen Mate 50 serisi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre Huawei Mate 50 serisi, Ekim ayında tanıtılabilir. Söz konusu model de tıpkı P50 serisinde olduğu gibi amiral gemisi modellere meydan okuyacak teknolojiler ile gelecek.

Mate 50 Pro

Mat­e 50 serisi ile birlikte iki modelin kullanıcılar ile buluşması bekleniyor. Bu modeller, Mate 50 ve Pro modelleri olarak. Snapdragon 888 işlemcisinden güç alması beklenen modelin, kamera alanında da yeni teknolojiler sunması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Ayrıca yeni modellerin Türkiye’ye de geleceğine dair iddialar mevcut. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Gimbal Nedir? Satın alırken nelere dikkat etmeli? Tüm detaylar sizin için hazırladığımız makalemizde

>> Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Gümbür Gümbür Geliyor!

. . . . .