800’den fazla Teradata Çözüm Mimarı Türkiye’ye geliyor

800’den fazla Teradata Çözüm Mimarı Türkiye’ye geliyor

PAYLAŞ

Teradata’nın faaliyet gösterdiği 77 ülkede görev yapan 800’ü aşkın Çözüm Mimarı, üç gün boyunca devam edecek teknoloji geliştirme toplantıları için Türkiye’ye geliyor.

Veri ambarı alanında dünya lideri konumunda bulunan Teradata’da görev yapan 800’den fazla Çözüm Mimarı, Türkiye’ye geliyor. 15-16 ve 17 Haziran tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek toplantılarda bir araya gelecek Teradata Çözüm Mimarları, finanstan kamuya, telekomünikasyondan perakendeye kadar birçok farklı sektörde yeni veri ambarı teknolojileri geliştirecekler.

 Teradata_Gamze Aydın_2

Teradata Türkiye Ülke Müdürü Gamze Aydın konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şu bilgileri verdi: “Alanında lider bir şirketin Türkiye ofisi olarak, son dönemde müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerle, sadece bağlı bulunduğumuz EMEA bölgesinde değil, küresel çapta da dikkat çekiyoruz. 2012 yılında satış gelirlerimizde ve çalışan sayımızda kaydettiğimiz yüzde 400’lük büyüme ile Teradata Global tarafından dünya çapında başarı ödülüne layık görülmüştük. Şimdi de 77 farklı ülkede görev yapmakta olan 800’ü aşkın Teradata Çözüm Mimarı’nı ülkemizde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. 3 gün devam edecek toplantıların ülkemizde gerçekleştirilecek olmasından büyük mutluluk duyuyoruz.”

Teradata Çözüm Mimarları, şirketin farklı sektörler için geliştirdiği çözümlerin nasıl daha da geliştirilebileceğini ve hangi yeni teknolojilerin oluşturulması gerektiğini İstanbul’daki toplantılarda masaya yatıracaklar.

Gelir İdaresi Başkanlığı, CCR ile Çalışmayı Tercih Etti

CEVAP VER