ABD UFO’ların Varlığını Kabul Etti: Tarihte Bir İlk

ABD UFO'ların varlığını

ABD UFO’ların varlığını sonunda kabul etti. Hatta bunu biraz daha ileriye taşıdı. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

.

UFO denilince akıllara genellikle bilim kurgu filmleri geliyor. Tanımlanamayan cisim olarak geçen UFO aslında bir hayal ürünü değil. ABD kongresi tarafından gerçekleştirilen bir oturumda ciddi ciddi UFO’lar hakkında konuşuldu.

Konu ile ilgili düzenlenen oturum ABD temsilciler meclisi ve istihbarat alt komitesi tarafından gerçekleştirildi. ABD’nin istihbarat ve güvenlik sorumlu savunma müsteşarları konu ile ilgili konuşma yaptı. Yapılan açıklamalara baktığımızda aslında tanımlanamayan cisim olarak belirtilen UFO gibi yapıların gerçek olduğu görüldü.

ABD UFO’ların varlığını kabul ediyor

ABD donanma istihbaratı başkan yardımcısı Scott Bray UFO gibi cisimlerin gerçek olduğunu belirtti. Aynı şekilde diğer ABD istihbarat birimleri bu tür yapıların sadece bilim kurgu olmadığını söyledi. Ancak tüm dünyada tanımlanamayan cisimler daha çok bir bilim kurgu nesnesi gibi görülüyor.

ABD UFO'ların varlığını

Konu ile ilgili yapılan açıklamalara baktığımızda insansız hava sistemleri ile son derece bağlantılı oldukları görülüyor. Üçgen şeklindeki bu yapılar dünyanın birçok bölgesinde görülüyor. ABD yetkilileri henüz açıklamasa bile yine de makul bazı değerlendirmeler yapıyor. Bunların başka bir ülkenin hava sistemine ait olabileceği belirtiliyor.

Uzaylılar tarafından üretildiğine dair kanıt yok

Konuyla ilgili yapılan bu oturumda uzaylılardan büyük oranda bahsedilmedi. ABD konu ile ilgili daha çok yabancı ülke saldırısı kaygısı taşıyor. Dünya dışı oldukları ile ilgili herhangi bir kanıt olmadığı belirtildi. Yani UFO denilen bilinmeyen cisimler aslında tamamen insan yapımı.

Her geçen gün daha fazla UFO vakası görülüyor. 17 yıllık süre içerisinde 12 bin 618 UFO olayının belgelendiği belirtildi. 701 tanesi resmi olarak “tanımlanamadı” kategorisinde yer alıyor. ABD daha çok bu tür tanımlanamayan cisimleri belirli bir kategoriye yerleştirmek istiyor. Peki siz UFO gibi tanımlanamayan cisimler hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> SpaceX Starlarink Uyduları Uzay Fotoğraflarını Mahvediyor: Bilim İnsanları İsyanda

>> Rusya ve Avrupa Uzay Ajansı Yollarını Ayırıyor: Mars Çalışmaları yalan Oldu

. . . . .