Oppo Yeni Modelleri İle Rakiplerine Yargı Dağıtacak!

Oppo

Oppo, yakında gerçekleştireceği etkinlikte, hem Reno 8 serisini tanıtırken hem de yeni tablet ve kablosuz kulaklığı ile karşımıza çıkacak. İşte tanıtıldıktan sonra ülkemize de giriş yapması beklenen yeni modellerin tanıtımına günler kala ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere Oppo Reno serisi, fiyat performans alanında modeller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle ülkemizde satılan Reno serisi modellerinin, orta segmentte en çok ilgi gören cihazlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. O­ppo Reno 7 bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Ülkemizde resmi olarak satışa sunulmadan Reno 8 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Qualcomm imzalı işlemci ve tasarım harikası görünümü ile karşımıza çıkması beklenen Op­po Reno 8 Pro modelinin yakında tanıtılması bekleniyor. Bununla beraber Op­po Reno 8 serisi ile tanıtılması beklenen 3 modelin yanı sıra Oppo, önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği etkinlikte, hem Pad Air tablet modelini hem de Enco R TWS kulaklığını piyasaya sürecek. İşte ortaya çıkan detaylar.

Oppo Yeni Modelleri İle Rakiplerine Yargı Dağıtacak!

Oppo

Oppo Reno 8 serisi 23 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Seirnin her modeli hakkında ortaya çıkan teknik bir detay yok fakat serinin Pro modeli hakkında ortaya çıkanlar mevcut. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Oppo Reno 8 Pro, 50 MP ana kamera ve 80W hızlı şarj desteği ile gelecek. İşlemci tarafında ise, henüz piyasaya sürülmemiş olan, fakat önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Qualcomm imzalı Snapdragon 7 Gen1 işlemcisinden güç alacak. Genellikle orta segmentin üst basamaklarına hitap eden modellerde kullanılması beklenen işlemcinin, performansının bir hayli merak edildiğini belirtelim.

Oppo

Aynı zamanda bu etkinlik ile gelecek Oppo Pad Air tablet ve Oppo Enco R kablosuz kulaklık modellerinin tasarım görselleri de ortaya çıkmış durumda. Tabletin genel olarak görsellerini incelediğimizde, son derece ince bir yapı karşımıza çıkıyor. Fakat teknik özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Kablosuz kulaklık tasarımında ise serideki diğer modellere benzer bir tasarım anlayışı hakim.

İlgili Haberler

>> Mastercard Yeni Ödeme Sistemini Açıkladı: Gülümseyin Paranız Gidiyor

>> FBI Kuzey Koreli Hackerlar Konusunda Uyardı: Çok Tehlikeliler