AirPods Studio, fiyatıyla dudak uçuklattı!

AirPods Studio, fiyatıyla dudak uçuklattı!

Google News Abone Ol

13 Ekim’de tanıtılması beklenen AirPods Studio, tanıtımının erteleneceği haberinin ardından fiyatı da ortaya çıkınca hayal kırıklığı yaşattı.

AirPods Studio Türkiye fiyatı

Apple, 13 Ekim tarihinde iPhone 12MacbookHomePod ve AirTag gibi yeni cihazlarını tanıtacaktı. Bu cihazların arasında AirPods Studio’da vardı. Apple ve Android hakkında genellikle gerçekleşen sızıntı bilgileri paylaşan Jon Prosser, 13 Ekim tarihindeki Apple etkinliğinde AirPods Studio’nun tanıtılmayacağını, Mart 2021‘de tanıtılacağını iddia etti. Bir diğer iddiası ise daha uygun fiyata sahip olacak bir Airpods Stu­dio modelinin daha tanıtılacağı olduSöylentilere göre Apple AirPods Studio, 599$ fiyatıyla tüketicileriyle buluşacak. Spor odaklı bir versiyonunun ise 349$’a satılacağı iddia ediliyor. Spor modelinin esas Studio modeli kalitesinde olmayacağı kesinMart 2021’de tanıtılması beklenen iki kulaklığın, şimdiye kadar en pahalı gürültü engelleyici kulaklık özelliğini taşıyacak. Bu fiyatın hakkını verecek bir ürün çıkaracak mı bekleyip göreceğiz.  

Airpods stüdyosu

599$’a satılması beklenen AirPods Studio’nun deri metalden oluşan bir yapısının olduğu tahmin edilmektedir. Bununla beraber USB-C bağlantı noktasına sahip olacağı ileri sürülmektedir. Aktif gürültü engelleyici teknolojisinin rakiplerine göre çok daha iyi olacağı iddia ediliyor. Bir diğer söylentiye göre AirPods Studio, nasıl takılırsa takılsın sağ ve sol kulağı algılayarak ona göre ses verecek. Yani bir diğer deyişle tersi veya düzü olmayacak.  

Eğer iddia edilen fiyata karşımıza çıkarsa 599$ değerindeki AirPods Studio, ülkemizde yaklaşık 6000₺ civarı bir satış fiyatı olacağını düşünmekteyim. Sportif modeline bakacak olursak 350$ yaklaşık vergilerle birlikte 4000 fiyatında Türkiye pazarında satılacağını düşünüyorum. Apple, bu fiyatın içini kalitesiyle doldurabilecek mi, bekleyip göreceğiz. 

İlgili Haberler

>> iPhone ailesi nasıl olacak? İşte özellikleri!

>> iPhone 12 özellikleri nasıl olacak? Detaylar burada…


CEVAP VER