“iPhone for Life” İsimli Bir Şirket Doğuyor: İşte Tüm Detaylar!

“iPhone for Life” İsimli Bir Şirket Doğuyor: İşte Tüm Detaylar!

iPhone for Life
Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Apple, “iPhone for Life” isimli bir marka için patent başvurusunda bulundu. Hadi gelin konuyla ilgili tüm detaylara birlikte göz göz atalım.

Bundan kısa bir süre önce Apple şirketinin strateji değiştirdiğinden bahsetmiştik. Önceleri; donanım ve cihaz ağırlıklı giden şirket artık hizmetlere yöneldi. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de düşen akıllı telefon satışlarıydı. Tüm bunlara karşı önlem almak isteyen Apple, hizmetler sektöründe yeni yeni çalışmalara imza attı. Bunlardan birisi de “iPhone hızlandırma servisi” olarak bilinen yeni hizmetiydi.

iPhone for Life yeni bir boyut kazandıracak

Tarihler 13 Ekim’i gösterdiğinde Hi, Speed isminde bir lansman etkinliği yapmayı planlayan Apple şirketi; bunun hemen öncesinde marka patenti aldı. Böylece şirket işini şansa bırakmadı. Bazı firmalar, Apple ile alakalı çok bilinen söylentiler ortaya çıkınca onu markalaştırabiliyor. Bu durum onların aynı zamanda en fazla korktuğu detaylardan bir tanesi.

13 Ekim’de yapılacak lansman etkinliğinde ARM işlemcili yeni MacBook modelleri gösterilecek. Özellikle de iPhone 12 beklentisi daha çok ön plana çıktı diyebiliriz. “iPhone for Life” programı ile birlikte; iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 gibi daha birçok modelin de tanıtılacağı ifade ediliyor. Böylece şirket, beklentileri tamamen karşılayacak şekilde ürün tanıtımına yer verecek. Geçen seferki Apple etkinliğinde böyle bir beklenti oluşmuştu.

iPhone for Life

“Hayat için iPhone” hakkında yeniden konuşacak olursak firmanın genel bir hızlandırma sağladığı programı diyebiliriz. Apple ürünlerinde genel bir iyileşme ve hızlandırma ile birlikte iPhone ürünlerinde tam bağlantı planlanıyor. “iPhone for Life” Hong Kong’da patentlendi ve böylece Apple bu programın çalınmasını engellemeye çalıştı.

Şirket hızlandırma ile birlikte daha esnek kullanım sağlamak da istiyor. Bu sayede kullanıcılar kendilerini son derece geniş çerçeveli bir Dünyada bulabilecek. Bakalım Apple bizleri yeni hizmetleriyle daha ne kadar şaşırtacak. Sizce şirketin geliştirdiği yeni hizmet işinize yarayacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Apple Watch Series 3 sahiplerini korkutan hata! Detaylar Haberimizde…

>> Nokia 1.3 kamera konusunda bir ilke imza attı! iPhone SE yapamadı bunu!


CEVAP VER