AirPods Studio tanıtım tarihi belli oldu!

airpods studio

iPhone 12’ler ile çıkmayan AirPods Studio hakkında yeni bir tanıtım tarihi iddia edildi. İşte AirPods Studio çıkış tarihi ve tüm detaylar.

Apple’ın 13 Ekim tarihinde tanıtmasını beklediğimiz AirPods Studio, tanıtılmayarak takipçilerini hayal kırıklığına uğratmıştı. Daha önceki söylentilerin sahibi olan ve AirPods Studio tasarımına ait olduğunu iddia ettiği paylaşımlarıyla bilinen Jon Prosser, şimdi de Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda AirPods Studio’nun 16 Mart 2021 tarihinde tanıtılacağını iddia etti. 

Jon Prosser’in iddiasına göre AirPods Studio’nun 13 Ekim’de tanıtılmamasının sebebi sorun çıkartan bir özelliğin olmasıydı. Ve o özellik çıkartılarak ürün yeniden tasarlandı ve lansman tarihi yeniden belli oldu. Jon Prosser ürünün satışa sunulması için zamana ihtiyaç olduğunu, hemen tanıtılmaması gerektiğini belirtiyor. 

Rekabet piyasasına baktığımız zaman stüdyo kulaklık konusunda Huawei’nin, FreeBuds Studio modelinin 22 Ekim tarihinde tanıtıması bekleniyor. Aynı zamanda Samsung’un da stüdyo kulaklık çıkartacağına dair kesin olmasa dahi söylentiler mevcut. Fakat bu üç dev markanın arasında ilk Huawei’nin tanıtım yapacağına kesin gözüyle bakılıyor. 

AirPods Studio hakkında bildiklerimiz. 

Aktif Gürültü Engelleyici özelliğine sahip olacak ve Transparency özelliği sayesinde istenildiği takdirde dışarıdaki gürültüyü içeri verebilecek. USB-C bağlantısı ile şarj edilebilecek. Aynı zamanda gelişmiş bir ekolayzır ayarlarına sahip olması bekleniyor.  

599$’ çıkmasını beklediğimiz AirPods Studio’nun bir de spor modeli olacak. Spor modelinde ise malzeme ve ses kalitesi daha düşük olacak. Aynı zamanda daha spor görünüme sahip olacağı iddia edilen AirPods Studio’nun bir diğer modeli, daha uygun fiyata sahip olacak. Söylentilere göre AirPods Studio’nun spor modeli 349$’a piyasaya sürülecek.  

Ülkemizde satış fiyatını hesapladığımızda ise bugünkü kur değerlerini baz alarak hesapladığımızda; 599$’a çıkması beklenen AirPods Studio’nun kur değerleri ve vergiler hesaba katıldığında ortalama 7500₺ civarında satılacağını, 349$’a çıkacağı iddia edilen AirPods Studio’nun spor modelinin ise 5000₺ civarında satılacağını düşünmekteyiz. Fakat 16 Mart 2021 tarihinde tanıtılması beklenen bir ürün için bunları konuşmak henüz çok erken. Bu yüzden 16 Mart’ı bekleyip göreceğiz 

İlgili Haberler:

>> iPhone 12 Pro yeni bir rekora imza attı!

>> iPhone12 Mini: Fiyatı ve Özellikleri Sürpriz Oldu!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here