Alışverişi Black Friday furyasında yapıyoruz

Black Friday

GLAMI Türkiye’nin yaptığı araştırma sonuçlarına göre; tüketicilerin %48’i alışveriş için Black Friday furyasını bekliyor.

GLAMI Türkiye’nin 5 binin üzerinde kullanıcının görüşlerini aldığı araştırmaya göre; ülkemizdeki tüketicilerin yüzde 48’i büyük indirim ve fırsatları yakalamak için alışverişlerini Black Friday dönemine ertelediğini ifade ediyor.

Veeam Microsoft bulut platformları için yeni yedekleme çözümleri geliştirdi!

GLAMI Türkiye, 25 Kasım’da başlayan indirim döneminde moda ürünlerine gösterilen ilginin daha da artacağını açıkladı.

İlgili dönemde GLAMI Türkiye web sitesine gelen trafiğin yüzde 60 artması beklenirken, bir önceki yıla kıyasla trafiğin yüzde 70, sağlanan gelirin ise yüzde 50 artacağı öngörülüyor.

Aramada en fazla artış moda kategorisinde yaşandı

Google Türkiye verilerine göre ise kategorilere göre geçtiğimiz yıl bir önceki yıla kıyasla ilgi artışında yüzde 121 ile moda birinci olmayı başarmıştı.

Arama periyotlarının gün geçtikçe uzadığı günümüzde, markaların fırsat dönemlerinin iyi değerlendirmesi gerekiyor.

25 Kasım’da başlayan indirim dönemi, 2 Aralık’a kadar devam edecek. Yüzde 80’e varan birçok. marka ve alışveriş sitesinin kampanya indirimlerini tek bir platformda kullanıcılarına sunan GLAMI, özel filtreleriyle online alışverişi kişisel bir deneyim haline getiriyor.

Amazon.com.tr Beklenen Cuma indirimi başlıyor!

Trendyol, Morhipo, Boyner, Mudo, Beymen, SuperStep gibi markaların giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerine en avantajlı fiyatlarla sahip olmak tüketiciler, indirim dönemini bugünden itibaren glami.com.tr adresinden takip edebilir.