Altcoin Boğa Sezonunun Başlangıç Tarihi Belli Oldu: Usta Analist Açıkladı

Bitcoin düşüş nedeni

Altcoin boğa sezonunun başlangıç tarihi ile ilgili bazı önemli açıklamalar yapıldı. Bu açıklamalar sayesinde piyasanın nereye doğru gideceği iyice netleşti. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Bitcoin hızlı bir şekilde yükseliş göstererek 67 bin dolar düzeyine kadar ulaştı. Onun böylesine hızlı yükselmesi ve eski rekorunu kırması piyasalarda büyük bir işaret olarak görüldü. Öncelikle Bitcoin yüksek bir zirveye ulaşıyor ve hemen ardından diğer kripto para birimleri onu izliyor.

Özellikle Ethereum değeri en fazla artan kripto paralar içerisinde yer alıyor. Bu kripto para biriminin yükselişlere genel olarak öncülük ettiğini söyleyebiliriz. Onun her yükselmesi aynı zamanda diğer kripto para birimlerinin de yukarıya doğru kendisini atması anlamına geliyor. Şimdi ise kripto para analistleri altcoin boğa sezonunun başladığını söylüyor.

Altcoin boğa sezonunun başlangıç işareti

Popüler bir kripto analisti ve trader Credible tarafından yapılan açıklamalara göre altcoin yükseliş trendi için her şey hazır. Herkes özellikle şu sıralar Ethereum tarafından yapılacak bazı ataklara kilitlendi. Birçok analist bu kripto para biriminin 5205 doların üzerinde aylık kapanış yapmasını bekliyor.

Altcoin boğa sezonunun

Bu seviyelere gelmesi beklenen Ethereum böylece tüm kripto para birimlerinde yükseliş hareketini tetiklemiş olacak. Demirbaş kripto para birimleri başta olmak üzere hepsinde ciddi bir değer artışı ortaya çıkacak gibi görünüyor. Elbette dereyi görmeden paçayı sıvamak doğru değil. Şimdilik birçok yatırımcı temkinli ilerlemeye çalışıyor.

Kripto paralarda ateşli dönemler geliyor

Analistler tarafından yapılan açıklamalara göre tüm kripto para birimlerinde oldukça ateşli günler bizi bekliyor. Bitcoin kısa bir süre içerisinde 70 bin dolar seviyesini aşarsa bu aynı zamanda diğer kripto para birimlerinin yükselmesi anlamına geliyor. Ancak kripto para devi son bir geri çekilme yaşayabilir.

Tüm senaryolarda ortak fikrin genellikle Bitcoin ile başlayacak olan sert yükselişin diğerleri ile devam edeceği yönünde. Kasım ayı hiç olmadığı kadar heyecanlı geçecek diyebiliriz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Bu Hafta Çok Heyecanlı Geçti: Dolandırıcılık Haberleri Ön Planda (26 Ekim – 2 Kasım)

>> Aman Dikkat! Sahte SafeMoon kripto para uygulaması kullanıcıları gözetliyor