Kripto Paralarda Bu Hafta Çok Heyecanlı Geçti: Dolandırıcılık Haberleri Ön Planda (26 Ekim – 2 Kasım)

SHIB 2022 fiyatı

Özellikle Türkiye’de çok daha yakından takip edilen kripto paralarda bu hafta çok heyecanlı gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelerin büyük bir çoğunluğu ne yazık ki üzücüydü. İşte bu hafta merak edilenler.

Yeni gelişmeler ile birlikte kripto para dünyası oldukça merak uyandırıyor. Kimilerinin ciddi oranlarda kazanç elde etmesi bu tür piyasaları ön plana çıkarmayı başarıyor. Ancak bazı grupların büyük dolandırıcılık faaliyetleri yürüttüğünü belirtelim. Bu hafta ne yazık ki haberler genellikle dolandırıcılık üzerineydi.

Kripto paralarda bu hafta: HE coin ve Metaverse rüzgarı

Türkiye’de birçok kişi tarafından alınan HE coin dolandırıcılık olma ihtimaline sahip. Bazıları projenin yabancı merkezli gösterilmesi için tanıtım materyallerinin İngilizce yazıldığını söylüyor. Aslına bakacak olursak bu kripto para birimi Türkiye’deki yatırımcıları hedefliyor. Hatta bazıları kurucularının Türk olduğunu bile söyledi.

kripto paralarda bu hafta

Metaverse rüzgarı bu haftanın en çok dikkat çeken konuları içerisinde yer alıyor. Facebook tarafından bu yeni teknolojinin kullanılacak olması devasa bir fırtına yarattı. Birçok kripto para birimi Metaverse kaynaklı olduğu için büyük oranda değer kazandı. Yaklaşık olarak 5 kat civarında artış gösteren kripto para birimleri bile ortaya çıktı.

Shiba Inu ve büyük NFT vurgunu

Bebek ejderha olarak tasarlanan 7777 tane eserin büyük bir dolandırıcılık işlemi için kullanıldığı ifade ediliyor. Yaklaşık 23 milyon TL civarında usulüne uygun bir vurgun olduğu yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Solsea üzerinden satış yapılan bu NFT eserler bugüne kadarki en büyük vurgunlardan bir tanesi olarak tarihe geçti.

Shiba Inu kripto para dünyasında adeta fırtına kopardı. Hiç beklenmeyen bir şekilde sert yükseliş yakalayan bu kripto para birimi tarihin en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı. Özellikle Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının favorileri arasında yer alıyor.

Tüm bu yaşanan kripto para gelişmeleri hakkında sizin favoriniz hangisi? Yorumlar bölümünden konuyla ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Yeni Seviyeler Bakın Hangileri Olacak: BTC, DOGE, ETH, VET

>> Aman Dikkat! Sahte SafeMoon kripto para uygulaması kullanıcıları gözetliyor