Altın Kod 520 Dizisi Bomba Gibi Geliyor! İşte Merak Ettiğiniz Bütün Detaylar

Google News Abone Ol

Altın Kod 520 dizisi ilk defa bugün Pınar Altuğ tarafından duyuruldu. Yaklaşık olarak 10 yıllık süreç içerisinde YouTube başta olmak üzere çok çeşitli platformlardan dizi üretilip kullanıcılara sunuldu ve bir ilk daha yaşanıyor. İnternet dizilerinin Türkiye’de de çok fazla çoğalması ile birlikte bu tür ilkler çokça ortaya çıkmaya başladı.

Hatırlayacağınız üzere YouTube platformu üzerinden, ilk internet dizisi olan “1 Kezban bir Mahmut” yayınlanmıştı. Onun hemen ardından adeta mantar gibi çoğalan internet dizileri, YouTube platformunda önemli bir yer elde edinmeyi başardı. Hata platform bununla ilgili birçok yeniliği dizi üreticilerine sunmuştu. İlk defa yine buna benzer büyük bir yenilik daha Instagram içerisinde yaşanacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu ilk Instagram dizisi ile ilgili ayrıntılara bakalım.

Altın Kod 520 dizisi hakkında tüm detaylar

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan ve aktif kullanıcı sayısı milyonları bulan Instagram, Facebook çatı şirketi altında faaliyetini devam ettiriyor. Özellikle de videoların ve fotoğrafların ön planda olduğu platformda, yeni yeni denemeler başlıyor. Altın Kod 520 dizisi muhtemelen bunlardan en çok dikkat çekeni olacak. Pınar Altuğ öncülüğünde yapılan dizi, çok ses getirecek gibi görünüyor.

Altın Kod 520 dizisi

Ebru Akel ve Emel Müftüoğlu gibi oyuncuların da yer aldığı dizinin ilk fragmanı yayınlandı bile. Dışarıdan bakıldığında, polisiye dizisi gibi görünen ancak işin içinde biraz da komedi olduğu anlaşılan dizi, şu an tamamen belirsizlik içinde. Bu belirsizlik elbette sadece senaryo ile ilgili olacak. Bunun dışında neredeyse bütün detaylar belirlendi. Hatta Altın Kod 520 dizisi için yeni oyuncular bile alındı. Fakat anlaşıldığı kadarıyla işin büyük bölümü Pınar Altuğ’un üzerinden ilerleyecek.

Instagram takipçi sayısı 1,4 milyon civarında olan ve çocuklar duymasın dizisinin 16 yıllık oyuncusu Pınar Altuğ, Kısa bir süre içerisinde bu diziyi yayınlayacaklarını söyledi. Altın Kod 520 için bir fragman bile yayınlandı. Aşağıdan fragmanı izledikten sonra yorumlarınızı bizlere aktarmayı unutmayın.

>> Düzenlenmiş Fotoğrafları Geri Alabilen Uygulama Geliştirildi! Photoshop Yapanlar Yandı

>> Youtube Çocuk İstismarı Yapan Hesaplara Dur Diyoruz! Bakanlık ve BTK Harekete Geçti

>> Facebook Gençlik Yıllarınızı Silmenize Yardımcı Olacak! Nasıl mı?

>> İnstagram Para Kazanma Dönemi Değişiyor. Yeni Sistem Türkiye’de Denenecek!


CEVAP VER