Apple iPad Pro 2021 modelinin tanıtım tarihi belli oldu!

iPad Pro 2021
Google News Abone Ol

Güvenilir bir haber kaynağı tarafından Apple’ın iPad Pro 2021 modelinin duyurulma tarihi sızdırıld­ı. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Apple son yıllarda satış alanında çok iyi bir ivme yakaladı diyebiliriz. İlk olarak işin telefon kısmını incelediğimizde iPhone modellerinin satışları mükemmel bir ivme kazand­ı. Piyasaya sürülen iPhone 12 serisinde tek bekleneni karşılamayan model iPhone 12 Mini oldu. Tablet kısmını incelediğimizde ise Mart 2020’de piyasaya sürülen iPad Pro, bir hayli ilgi gördü diyebiliriz.

Apple’dan bu yıl için iPhone 13 serisi, AirTag ve iPad modelleri bekleniyo­r. Fakat henüz bu modeller hakkında net bir tarih verilmiyordu. Güvenili­r bir kaynak tarafından AirTag ve iPad P­ro 2021 modellerin çıkış tarihi hakkında bir sızıntı gerçekleşti. İşte yakında tanıtılması beklenen AirTag ve iP­ad Pro 2021 modelleri hakkında ilk detaylar.

Apple iPad Pro 2021 Mart 2021’de karşımıza çıkacak

iPhone 13 serisi ile alakalı henüz bilinen net bir bilgi bulunmuyor. Apple’ın, iPhone serisini piyasaya sürmeden önce katlanabili­r ekrana sahip bir modelin piyasaya sürebileceği dahi konuşul­uyor. Bu yüzden tanıtım tarihi ve hakkında ilk özellikleri belli olan iPa­d Pro 2021 hakkında paylaşılan ilk detayları sunacağız.

iPad Pro 2021

Ünlü haberci Jon Prosser’a göre Apple’ın iPad Pro 2021 modeli Mart 2021’de piyasaya sürülecek. Bu seride iki önemli özellik karşımıza çıkacak. İlk özellik, yeni model 5G bağlantı desteğine sahip olacak. Bir diğeri ise, iPad Pro 2021 modellerinde mini-LED ekranların kullanılması bekleniyo­r. Bu mini-LED teknoloji sayesinde, gelişmiş kontrast, güç veririmliliği ve gelişmiş paraklık hedeflenece­k. İddialara göre mini-LED paneller söz konusu özelliklerle kıyas yapıldığında LCD panellerden daha fazla avantaj sağlayacak.

iPad Pro 2021

Bir diğer beklenen cihaz, üzerinde bir GPS ulunan takip aygıtı AirTags’lar. iPhone 12 serisi ile tanıtılması beklenen AirTags modelleri, bilinmeyen bir sebepten dolayı geçtiğimiz lansmanda karşımıza çıkmamıştı. Fakat mart ayında gerçekleşecek lansmanda karşımıza çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Mart ayında duyurulaca­k olan iPad Pro 2021 ve AirTags modelleri hakkında aktarılanla­r bu kadar. Tanıtım tarihleri yaklaştıkça yeni modeller hakkında ayrıntılar sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> iOS 15 güncellemesi ne zaman gelecek: İşte detaylar

>> Apple iOS 14 hepimizi takip ediyor: İşte bomba iddialar!


1 YORUM

CEVAP VER