Cristiano Ronaldo Takipçi Sayısı İle Dudak Uçuklattı!

Cristiano Ronaldo takipçi sayısı
Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük futbolcuları arasında yer alan Cristiano Ronaldo takipçi sayısı bakımından büyük bir dikkat çekmeyi başardı. İşte konuyla alakalı merak edilen detaylar.

Şu anda Juventus forması giyen Cristiano Ronaldo efsane futbolcu olmaya devam ediyor. Futbol tarihinde birçok yıldız geldi geçti. Bunlar arasından bazıları çok fazla dikkat çekmeyi başardı. Lionel Messi Ronaldinho ya da Maradona gibi isimler her zaman için gözde fenomenler oldu. Şimdi ise Cristiano Ronaldo çok daha üst düzey bir başarı gösteriyor.

Bazı futbolcular veya oyuncular medyatik olabiliyor. Hatta kimilerinin sosyal medya fenomeni olduğu bile görülüyor. Bunlar arasında en çok dikkat çekeni hiç şüphesiz Cristiano Ronaldo. Onun Instagram hesabında yaklaşık olarak 250 milyon takipçi yer alıyor.

Cristiano Ronaldo takipçi sayısı yeni bir rekor kırdı

Gelen son detaylara göre Cristiano Ronaldo’yu takip eden kişi sayısı rekor kırarak yarım milyar seviyesine ulaştı. Bugüne kadar hiç kimse böyle bir rekor kırmamıştı. Başarılı futbolcu her sosyal medya platformu için farklı bir takipçi kitlesine sahip ancak hepsinin ortak yönü onu çok sevmeleri.

Cristiano Ronaldo takipçi sayısı
Kendisinin çok fazla medya önünde olduğunu söyleyebiliriz. Hatta daha önce defalarca reklam filmlerinde bile yer aldı. Bu nedenle sosyal medya fenomeni olmasını anlayabiliyoruz. Ayrıca futbolun efsanevi isimleri arasında yer alması onun bu unvanını korudu. Kendisi şu anda 148 milyon takipçi sayısına Facebook platformunda ulaştı.

Cristiano Ronaldo sosyal medyadan büyük paralar kazanıyor

Sosyal medya platformları üzerinden bu kadar çok takipçi sayısına sahip olunca elbette ona reklam vermek isteyen birçok şirket oluyor. Böylece sosyal medya üzerinden kazancını her geçen gün daha fazla arttırıyor. Bu arada onun Twitter üzerinden bile 91 milyon takipçisi bulunuyor.

Kendi tarafından yapılan açıklamalara göre sosyal medya üzerinden yılda 50 milyon civarında gelir elde ediyor. Bu onun futboldan kazandığı miktardan daha fazla. “Cristiano Ronaldo takipçi sayısı” ayrıca her geçen gün artış gösteriyor. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Google ile Fransız Basını Arasındaki Anlaşma Detaylanıyor

>> Instagram Sert Kurallarla Geliyor: Bazı Hesaplar Kapanacak


CEVAP VER