Apple Katlanır Telefon Hakkında Çarpıcı Detaylar Ortaya Çıktı!

Uygun Fiyatlı Katlanır Telefon

Apple, üzerinde çalıştığı katlanır telefon hakkında bazı söylentiler ortaya çıktı. İşte önümüzdeki yıllarda sunulması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar.

Cep telefonlarımızın ekran boyutu arttıkça, her ne kadar kolay kullanım sağlasa da, kolay saklanmıyor. Hatta ”cebe sığmıyor” gerekçesi ile çoğu kullanıcı büyük ekranlı telefonlar almaktan vazgeçebiliyor. Son zamanlarda Samsung, Xiaomi, Motorola gibi devlerin ürettiği katlanabilir telefonlar bir hayli ilgi görmekte. Çünkü tüketicinin şikayet ettiği ”cebe sığmıyor” gerekçesini yok ederken, büyük ekran kullanım kolaylığını da sağlıyor. Katlanabilir ekran tasarımı son zamanların en işlevsel akıllı telefon tasarımlarından biri diyebiliriz. Öyle ki her geçen yıl satışları artmaya devam ediyor. Söz konusu ilgiyi gören Apple ise boş durmadı ve katlanabilir bir iPhone modeli üzerinde çalışmaya başladı.

Katlanır telefonların her ne kadar olumsuz yönleri olsa da, Apple bu dönüşlerden ders alıp kusursuz bir model üretmek istiyor. Hakkında bazı sızıntılar gerçekleşen Apple’ın üreteceği yeni katlanır iPhone modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Apple Katlanır Telefon Hakkında Çarpıcı Detaylar Ortaya Çıktı!

Katlanabilir modellerin henüz yeni yeni popüler olması Apple’ın şimdilik bir adım geride durmasına neden oldu. Çünkü katlanır modellerin uzun kullanımda kullanıcılarda sorun yaratıp yaratmayacağı henüz bilinmiyor. Bu yüzden akıllı telefon sektöründe lider olarak gösterilen Apple’ın hata yapmaması gerekiyor. Fakat Apple’ın katlanabilir modeller bu kadar ilgi görüyorken, katlanır bir telefon üretmemesi, rakiplerinden geri kalmasına sebep oluyor.

Apple Katlanır Telefon

İddialara göre, Apple, katlanabilir bir iPhone için uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor. Farklı teknolojiler kullanarak ürettiği modellerin ne zaman hayat geçirileceği hakkında herhangi bir net bilgi bulunmuyor. Fakat yapılan sızıntılara göre katlanır iPhone modeli, artık kullanıcılar için hayal değil. Önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi beklenen katlanır iPhone’un, Android tarafında kullanıcıların sıkıntı  yaşadığı sorunları, Apple, kusursuz bir model üreterek amaçlıyor. Önümüzdeki günlerde Apple’ın üzerinde çalıştığı katlanabilir modeli üzerine yeni ayrıntılar sızdırılacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 11T 256 GB İnceleme. Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Hakkında Tüm Detaylar Bu Videoda!

>> Samsung Galaxy S22 Serisi Şarj Hızı İle Hayal Kırıklığı Yarattı!