Apple Kurucusunun Bitcoin Açıklaması Büyük Dikkat Çekti: Güveni Tam

Türkiye Bitcoin alsın önerisi

Apple kurucusunun Bitcoin açıklaması tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle son zamanlarda artan tartışmalar üzerine böyle bir açıklama gelmesi dikkatlerden kaçmadı. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

Dünyanın en büyük markalarından bir tanesi olarak bilinen Apple’ın eski kurucuları içerisinde yer alan Steve Wozniak açıklama yaptı. Kripto paralarla ilgili olan bu açıklama birçok kişi tarafından memnuniyetle karşılandı. Bitcoin ve kripto paralar günümüzün en önemli değerleri içerisinde yer alıyor. Geleceği şekillendirmesi bakımından önemli bir konumda olduğunu söyleyebileceğimiz kripto paralar sadece yatırım aracı değil.

Steve Wozniak tarafından yapılan açıklamalarda bu, özellikle vurgulandı. Ona göre Bitcoin sadece bir yatırım aracı değil aynı şekilde matematiksel mucize. Microsoft gibi şirketlerin artan ilgisi aslında bunu çok daha net bir şekilde gösteriyor.

Apple kurucusunun Bitcoin açıklaması büyük öneme sahip

Dijital para birimleri içerisinde önemli bir yere sahip olan Bitcoin her zaman için tartışmaların merkezinde yer aldı. Bazıları çok ısrarcı bir şekilde Bitcoin gibi kripto paraların sadece dolandırıcılık ürünü olduğunu söyledi. Fakat geniş bir kesim yine güvenini sürekli olarak tazeledi.

Apple kurucusunun Bitcoin açıklaması

Apple kurucuları içerisinde yer alan Wozniak, katıldığı Talent Land Digital 2021 etkinliğinde önemli bazı açıklamalar yaptı. Kendisi Bitcoin yatırımcısı olmamasına rağmen onun bir matematiksel mucize olduğunu ifade etti. Geçmişte Bitcoin aldığını söylese bile yine de işin sayıları takip eden kısmını pek kabul etmiyor.

Bitcoin sadece bir yatırım aracı değil

Steve Wozniak aslında işin çok daha önemli bir boyutuna dikkat çekiyor. Ona göre Bitcoin sadece bir yatırım aracı değil aynı şekilde Blockchain teknolojisinin işe yaradığının en önemli kanıtı. Bu nedenle Bitcoin onun için çok ayrı bir yere sahip.

Apple kurucuları içerisinde yer alan Steve Wozniak, kendi ismini taşıyan bir kripto para birimi oluşturdu. Böylece bir Bitcoin yatırımcısı olmasa bile yine de kripto para teknolojisinin içerisinde yer aldı. WOZX ismindeki bu kripto para birimi onun tarafından kuruldu. Peki siz Apple kurucusunun yaptığı açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Dijital Çin Parası Rekor Katılımla Geliştiriliyor: Bitcoin Yasaklarının Nedeni Belli Oldu

>> Ethereum Madenciliği Değişiklikleri Ekran Kartı Talebini Azaltacak