Apple Popüler Dizisi Foundation’ın İlk Bölümünü Ücretsiz Yayınlıyor

Apple popüler dizisi

Apple popüler dizisi için yeni bir karar aldı. Apple, dijital içerik platformu Apple TV+’daki dizilerini ücretsiz olarak paylaşmaya devam ediyor. Silo’nun ilk bölümünü Twitter üzerinden yayınlayan şirket, şimdi de popüler bilim kurgu dizisi Foundation’ın ilk bölümünü YouTube’da izleyicilerle buluşturuyor.

Isaac Asimov’un aynı isimli eserinden uyarlanan aksiyon dolu dizi Foundation’ın ilk sezonunun ilk bölümü, 10 Temmuz itibarıyla YouTube üzerinden izlenebilir hale gelecek. Apple, şimdilik sadece fragmanı yayınlasa da, tam bölümü erişime açacak. Ancak Türkçe altyazının olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Apple Popüler Dizisi İçin Büyük Bir Taviz Verdi

Covid-19 salgını nedeniyle çekimleri aksayan Foundation dizisi, ilk olarak 2021 yılında Apple TV+ üzerinden yayınlanmaya başladı. İlk sezonun ilk bölümü şu anda Apple TV+ üzerinden ücretsiz olarak izlenebiliyor, ancak YouTube’da paylaşılması daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmasını sağlayacak.

Apple popüler dizisi

Aksiyon dolu dizinin ikinci sezonu ise 14 Temmuz tarihinde prömiyerini yapacak. Galaktik imparatorluğa karşı insanlığın geleceğini korumayı amaçlayan bir grup sürgünü konu alan ilk sezon, eleştirmenlerden olumlu yorumlar almıştı. İlk sezonda tanınmış oyuncular Lee Pace ve Jared Harris yer almıştı.

Apple Popüler Dizisi Sürprizlerle Dolu

YouTube’da yayınlanacak bölümün ardından, dizinin yönetmeni David Goyer ile bir canlı soru-cevap oturumu düzenlenecek. Bu oturum da YouTube üzerinden yayınlanacak.

Foundation’ın üçüncü sezonu için çekimlerin başladığı bildirildi, ancak henüz Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Bilim kurgu severlere hitap eden Foundation dizisi, izleyicileri gelecek bölümlerle heyecanlandırmaya devam ediyor.

İlgili Haberler:

>> Apple Vision Pro’da Fiziksel Kontrolör Olacak mı? Üretim Süreci Zor İşliyor Gibi…