Threads Kullanıcı Akınıyla Instagram’ı Etkiliyor: Erişim Sorunları Artıyor

Threads kullanıcı akınıyla

Threads kullanıcı akınıyla büyük problemlere neden oluyor. Meta’nın Twitter’a rakip olarak kullanıma sunduğu sosyal medya platformu Threads, son günlerde milyonlarca kullanıcının akınına uğramasıyla birlikte Instagram’ı da etkisi altına aldı. Kullanıcılar arasında yaşanan erişim sorunları gittikçe artıyor.

Threads’in kullanıma sunulduğu gün milyonlarca kullanıcının hızla platforma akın etmesine rağmen, son zamanlarda erişim konusunda önemli sorunlar yaşandığı gözleniyor. Kullanıcıların bildirdiği şikayetlere göre, hem Threads hem de Instagram’da erişim sorunları yaşanıyor.

Threads Kullanıcı Akınıyla Sorunlar Artıyor

Threads kullanıcıları, paylaşımlarını gönderdikten sonra feed’e düşmediğini dile getirirken, Instagram kullanıcıları da paylaşılan hikayeleri görüntüleyemediklerini belirtiyor. Ayrıca gönderi ve reels paylaşımları, keşfet ve feed’de doğru bir şekilde görüntülenemiyor.

Threads kullanıcı akınıyla

Meta bu aralar pek iyi günler geçirmiyordu. Ancak tam da Twitter kötü günler geçirirken aniden threads isimli platform öne çıkmaya başladı. Musk tweet sınırlaması yapmıştı ve bu udum Meta için bulunmaz hint kumaşı oldu. İşte tam da doğru zamanda şirket duruma müdahale etti.

Threads Kullanıcı Akınıyla İlgili Henüz Net Açıklama Yapmadı

Konuyla ilgili olarak Meta’dan henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak yaşanan sorunlar hakkında yeni gelişmeler oldukça, kullanıcılara bilgi aktarmaya devam edeceğiz. Erişim sorunlarının çözülmesi ve platformların normal işleyişine dönmesi için Meta’nın çalışmalarını sürdürmesi bekleniyor.

Özellikle erişim sorunları acilen düzeltilmeli. Aksi halde Twitter’a tersine göç gerçekleşme ihtimali var.

İlgili Haberler:

>> Instagram Fenomenlerinin Aylık Geliri Dudak Uçuklatan Seviyelere Ulaştı: Bu Rakamlara İnanamayacaksınız