Assassins Creed Netflix dizisi ile karşımıza çıkıyor

Assassins Creed Netflix
Google News Abone Ol

Assassins Creed Netflix dizisi ile karşımıza çıkacak. Önümüzdeki yıl yayınlanması beklenen dizi oyunu gibi şu an gizemini koruyor. İşte bildiğimiz her şey.

Netflix, Assassin’in Creed TV evrenini inşa edeceğini bugün yaptığı duyuru ile resmen açıkladı. Yayıncı, uluslararası en çok satan video oyunu franchise’ına dayalı canlı aksiyon, animasyon ve anime dizileri geliştirmek için Ubisoft ile bir içerik anlaşması imzaladı. Assassins Creed Netflix dizisi olarak çok yakında karşımıza çıkacak.

Geliştirilmekte olan ilk seri, destansı ve türlere göre değişen bir canlı aksiyon uyarlaması olacak. Ubisoft Film & Television’dan Jason Altman ve Danielle Kreinik’in baş yapımcılığını üstlendiği dizinin tüm detayları şimdilik maalesef ki açıklanmadı.

Assassins Creed Netflix dizisi nasıl olacak?

Netflix Original Series Başkan Yardımcısı Peter Friedlander, “Ubisoft ile iş ortaklığı yapmaktan ve Assassin’s Creed’in çok sevilen zengin, çok katmanlı hikaye anlatımını hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz. Nefes kesen tarihi dünyalarından ve tüm zamanların en çok satan video oyunu serilerinden biri olan Assassin’s Creed için çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Assassin’s Creed serisi, 2007’de piyasaya sürüldüğünden bu yana, video oyun tarihinin en çok satan serilerinden biri oldu. Seri dünya çapında 155 milyondan fazla oyun sattı. 2016 yılında Justin Kurzel tarafından yönetilen ve Michael Fassbender’ın oynadığı Assassin’s Creed sinemaya uyarlandı. 2017’de ise Ubisoft, Assassin’s Creed TV dizisi planlarının sinyallerini vermişti.

Los Angeles Ubisoft Film ve Televizyon Başkanı Jason Altman, “10 yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayran, Assassin’s Creed markasının ikonik bir franchise haline gelmesine yardımcı oldu. Netflix ile bir Assassin’s Creed dizisi yaratmaktan heyecan duyuyoruz ve Assassin’s Creed evreninde bir sonraki destanı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ubisoft Film & Television’ın çeşitli geliştirme ve üretim aşamalarındaki IP tabanlı ve orijinal film ve TV projeleri listesi arasında Tom Clancy’s The Division (Netflix), Rabbids (Lionsgate), Just Dance (Screen Gems), Beyond Good & Evil ( Netflix), bağımsız film Werewolves Within, Mythic Quest: Raven’s Banquet (Apple TV +) ve Fransız animasyon dizisi Rabbids Invasion (Netflix’te 4. sezon) yer alıyor.

İlgili Haberler 

>> Netflix Yeni Özellik Getirecek: İşte Merak Edilen Tüm Detaylar!

>> Netflix Ucuz Abonelik Planı Başlatıyor! Bakın Bu aboneliğin Özellikleri Neler


CEVAP VER