Atos 4. Kez Tam Not Aldı

Atos 4. Kez Tam Not Aldı

PAYLAŞ

52 ülkede 76.300 çalışanıyla yola devam eden Avrupa’nın lider IT hizmetleri şirketi Atos, Küresel Raporlama Girişimi (GRI)’nden bir kez daha en yüksek notu aldı. (A+)

Atos 4 yıldır kurumsal sorumluluk alanında, çalışanları için cazip bir işyeri oluşturmak, elektronik veri koruması ve karbonsuz bir organizasyon olma alanlarında çizgisini koruyarak bu yılda GRI tarafından A+ notuna layık görüldü. 2013 yılı boyunca Atos’un iş teknolojistleri, özellikle enerji ve kamu hizmetleri, sağlık ve akıllı mobilite alanlarında, daha sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunan çözümleri güçlendirmek üzere çalıştı. 2013 yılında gerçekleştirdiği başarıları, Atos’un sürdürülebilir kalkınma konusundaki odağının altını çizdi.

orhanakbulut

Bunun en büyük örneklerinden biri Atos’un karbon ayak izini %50 oranında azaltması ve 2015 yılı itibariyle bir bu kadar daha azaltmayı hedeflemesi oldu. Bu başarısı ile Atos, iklim değişikliğine gösterdiği duyarlılık konusunda en kararlı liderler arasında yer aldı. Atos, sunduğu otomatik bilgi yönetimi hizmetleri ile Gartner tarafından, yenilikçilik konusunda devam eden odağının bir kanıtı olarak, Magic Quadrant liderleri arasında konumlandırıldı ve enerji yönetimi çözümleri ile Verdantix tarafından Yeşil Quadrant’ın önde gelenleri arasına dahil edildi. Atos ayrıca Great Place to Work  Enstitüsü tarafından Avusturya, Polonya ve Türkiye’de mükemmel iş yeri olarak kabul edildi.

Ofistekulaklik.com Açıldı

CEVAP VER