AVAX SOL ve XRP Fiyatı Artacak Mı? Analistler Açıkladı

SOL akıllı telefon

AVAX SOL ve XRP fiyatı ile ilgili çok fazla iddia ortaya atıldı. Peki bu dijital varlıkların fiyatlarında ne tür bir değişiklik bekleniyor?

Kripto para birimleri içerisinde lider olan Bitcoin yaklaşık olarak 2 gündür aralıksız bir şekilde düşüyor. Bu durum onun 39 bin dolara kadar gerilemesine neden oldu. Aslına bakacak olursak bir süredir yükseliş yakalanmıştı. Fakat gelen kötü haberle birlikte gerileme sürecine girdi.

Eski boğa sezonundan eser kalmayan Bitcoin tutunmaya çalışıyor. Onunla birlikte diğer dijital varlıkların da ayakta kalmaya gayret gösterdiğini görüyoruz. Avax bunlardan sadece bir tanesi. Analistler tarafından yapılan açıklamalara göre Avax, son 3 ayın dip seviyesi olan 55 dolar fiyatına gerileme ihtimali olan kripto para birimleri içerisinde yer alıyor.

AVAX SOL ve XRP fiyat hareketleri

Avax önümüzdeki aylarda yeniden eski en yüksek seviyesi olan 146 dolar düzeyine kadar yükselebilir. En azından birçok analistin boğa sezonu ile ilgili beklentisi bu yönde. Eğer güçlü bir boğa sezonu yaşanırsa Avax 146 dolar düzeyini çok rahat bir şekilde aşacaktır.

AVAX SOL ve XRP

Solana ise en çok yükselmesi beklenen bir diğer kripto para birimi olarak ön plana çıkıyor. Bitcoin son aylarda düşmeye devam ederken Solana onu izliyor. 260 dolarlık en yüksek seviyesinden bu yana yüksek oranda değer kaybetti. Bu değer kaybı onu 90 dolar düzeyine kadar çekti. Önümüzdeki günlerde fiyatında Bitcoin kaynaklı düşüş yaşanabilir.

Kripto para borsalarında heyecanlı bekleyiş

Dijital varlık yatırımcıları son günlerde tedirgin bir bekleyiş içerisinde. Bitcoin kaynaklı olarak yaşanan düşüşler nedeniyle kayıplar giderek artıyor. Mesela XRP 0,78 dolar seviyelerine kadar geriledi. Son 3 ayın dip seviyesi ise 0,55 dolar düzeyinde.

Genel düşüş devam ederse muhtemelen diğer altcoinler beklenenden çok daha fazla gerileyecek. Özellikle bu üçlü düşüşlerden olumsuz yönde etkilenecek. Peki sizce en fazla düşüş yaşama ihtimali olan kripto para birimleri hangileri?

İlgili Haberler:

>> Squid Game İzlemediyseniz Çok Şey Kaçırıyorsunuz! La casa de papel’i De Geçti!

>> Basketbol Severlere Müjde! NBA 2K Mobile Season 4, Mobil Cihazlarda