La Casa de Papel: Kore Fragmanı Ortaya Çıktı (Video)

La Casa De Papel: Kore

La Casa de Papel: Kore fragmanı sonunda izleyicilerle paylaşıldı. Büyük bir merak yaratan bu dizi ilk resmi duyurusu ile birlikte oyuncuların karşısına geçiyor.

Netflix genellikle tüm dünyada kabul gören ve sevilen diziler ortaya çıkarmayı başarıyor. Şirketin bu başarısı nedeniyle büyük bir beğeni kazandığını söyleyebiliriz. Özellikle bazı yapımlar diğerlerine göre çok daha fazla değer gördü. Sevilen diziler Netflix tarafından rafa kaldırılmak yerine yeniden çekilerek bu değer arttırılıyor.

Netflix bu dizinin Berlin versiyonunu 2023 yılında yayınlayacak denilmişti. Şimdi ise platform farklı bir karar aldı. Bu yeni gelişme ile birlikte dizinin Kore versiyonunun resmi duyurusu Netflix tarafından yapıldı. Görünen o ki dizi büyük bir heyecan yaratacak.

La Casa de Papel: Kore

Aynı yapımın Kore versiyonu olarak ortaya çıkan bu dizi birçok soru işaretine sahip. Efsane kadronun isimlerinin çoğu yeni dizide de yer alacak. Olay örgüsü ve olayların işlenişi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak konunun çok daha farklı olacağını söylemek zor.

Netflix tarafından yayınlanacak olan bu dizide profesör karakterini Koreli bir oyuncu canlandıracak. Diğer karakterler de koreliler içerisinden seçilecek. Yeni dizide ayrıca biraz daha farklı bir olay örgüsü yer alabilir. Mesela öncekinde soygun yapılan banka bu sefer Kore merkezli olabilir. Ancak muhtemelen yine banka soygunları etrafında şekillenecek gibi görünüyor.

Şimdiden büyük heyecan yarattı

Dizi küresel çapta büyük bir beğeni kazanmıştı. Yeni yayınlanan fragman ile birlikte bu beğeni çok daha fazla arttı. Netflix beğenilen diziyi bu tür farklı versiyonlar ile sürekli olarak yayınlayacak gibi görünüyor. Mesela Berlin versiyonu kısa bir süre içerisinde geliyor. Kore versiyonu ise beklenenden daha kısa süre içerisinde izleyicilerle buluşacak.

La Casa de Papel: Kore yapımı için “şehir adını seç, maskeni tak, ekiple tanışmaya hazırlan” cümlesi yer aldı. Muhtemelen Berlin versiyonunda da aynı ifadeye yer verilecek.

İlgili Haberler:

>> Netflix Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus için Yeni Video Yayımlandı! Hadi, Hemen İzle!

>> Don’t Look Up, Birinci Olamadı! İşte Netflix’te En Çok İzlenen 10 Film!