500 TL Altı En İyi Kablosuz Kulaklıklar: Yakında Bu Fiyatlar Yükselir!

500 TL Altı Kulaklıklar

500 TL altı kablosuz kulaklıklar listemizde Şubat ayı itibariyle yeni modellerin indirime girdiğini söyleyebiliriz. İşte alınabilecek o cihazlar

Kablosuz kulaklıklar, hayatımızın artık büyük bir yerine sahip diyebiliriz. Hatta artık kablolu kulaklıkların çok az kullanıldığını söylesek yanlış olmaz. Fakat kablosuz kulaklıklar genellikle kablolu kulaklıklara göre biraz daha yüksek bir fiyattan satışa sunuluyor. Her ne kadar uygun fiyatlı modeller olsa da, söz konusu modellerin beklentileri karşılayamadığını söyleyebiliriz. Fakat bu listemizde sizler için 500 TL altı en iyi kablosuz kulaklıklar ile karşınızdayız.  Bu modellerin kullanıcılar tarafından olumlu yorumlara da sahip olduğunu ve tercih edilen modeller olduğunu da belirtelim. İşte Şubat 2022 itibariyle tercih edilebilecek en iyi modeller.

500 TL Altı En İyi Kablosuz Kulaklıklar: Yakında Bu Fiyatlar Yükselir!

Baseus Bowie E2

Baseus Bowie E2

Ortalama 500 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan modelin, farklı sitelere bağlı olarak farklı fiyatlar ile karşımıza çıktığını belirtelim. Söz konusu model, tasarım olarak kolay taşınabilir ve narin yapısı ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca diğer modellerde olmadığı kadar farklı renk seçenekleri ile de karşımıza çıkması önemli bir avantaj.

BlitzWolf BW-FYE8

BlitzWolf BW-FYE8

Söz konusu model, diğer modelden farklı olarak saplı bir tasarım yapısına sahip. Bu modelin de fiyatının 500 TL civarında olduğunu söyleyelim

Soundcore Life Note Kulaklık

Soundcore Life Note Kulaklık

Saplı bir tasarım yapısına sahip olan Anker modeli, listedeki modellere göre daha çok tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkıyor. Bu modelin, listede en iyi alınabilecek modellerden olduğunu belirtelim.

1MORE ColorBuds

1MORE ColorBuds

Listede yine en çok tercih edilen modeller arasında yer alan 1MORE modeli, ortalama 500 TL’lik fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Minimal bir tasarım anlayışına sahip olan cihaz, mikrofon performansı ile de oldukça olumlu yorumlara sahip. Pil tarafında da 6 saatlik kullanım ömrüne sahip.

Önümüzdeki günlerde farklı fiyat aralığına sahip farklı kablosuz kulaklık modelleri ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Ülkemize yeni kablosuz kulaklık modelleri giriş yaptığında liste güncellenecektir. Fiyatların, zamanla değişiklik gösterebileceğini de unutmayın.

İlgili Haberler

>> Sonunda iPhone 14 Android’in 5 Yıldır Kullandığı Teknolojiyi Kullanacak!

>> Oppo A76 Sınıfına Göre Fark Yaratacak Özellikler İle Geliyor!