Avnet EMC StoragePath Ses Getirdi

Haziran Ayında Avnet Türkiye tarafından düzenlenen Avnet EMC StoragePath kanal toplantısı EMC iş ortaklarının yogun katılımıyla gerçekleşti. Türkiyenin birçok ilinden çok sayıda iş ortağının katılımı ile gerçekleşen Avnet  EMC StoragePath organizasyonuna EMC Ülke Müdürü Önder Sönmez ve EMC Türkiye ekibi sunum ve katılımlarıyla üst düzeyde destek verdi.

Yeni kanal programı ve Altitude programınında anlatıldığı organizasyonda iş ortakları için birçok süpriz etkinlikle buluştu.Toplantının en ilgi çeken yanlarından biri iş ortaklarının oluşturdugu dev EMC ve Avnet logo puzzle kareografisi oldu. Sosyal medya üzerinden eş zamanlı bilişim ekosistemiyle paylaşılan aktivite toplantının en heyecanlı ve merak uyandıran yanı oldu. Yaklaşık 100 parçadan oluşan parçalar iş ortaklarının düzenlemesinden sonra dev bir EMC logosuna dönüşerek; EMC’nin “Lead Your Transformation” mesajını tüm ekosisteme sosyal medya üzerinden duyurdu.

emc

Toplantı hakkında degerlendirmede bulununan Avnet Genel Müdürü Hakkı Eren “ Global Avnet birikimi ve deneyimini iş ortaklarıyla paylaşmayı uluslar arası ölçekte bir değer olarak görüyoruz. Global düşünüyor ve vizyonumuzu daha verimli yerel çözümler üretmek için kullanıyoruz. Avnet, iş ortaklarına büyümeleri için fırsatlar sunarken, pazardaki yerini sağlamlaştırmak ve daha fazla gelişmek için bu yatırımı yapmaktan gurur duyuyoruz. Değerli iş ortaklarımızın Avnet StoragePath etkinliklerine katılımlarını önemsiyoruz.” şeklinde görüşlerini bildirdi.

BT, Tehdit İzlemeyi Kolaylaştırıyor