Aykut Elmas İle Hasan Can Kaya Çok Sert Tartıştı!

konuşanlar programı rekor

Türkiye’nin en çok beğenilen komedyenleri arasında yer alan Aykut Elmas ile Hasan Can Kaya sert bir şekilde birbirine girdi. Olay sosyal medya üzerinden yaşandı. İşte merak edilen bütün detaylar.

Türkiye’de henüz yeni yeni tanınmaya başlayan bazı isimler arasında tartışmalar yaşanabiliyor. Böyle durumlarda genellikle sosyal medya son derece iyi bir aracılık görevi görüyor. Tanımayanlar için öncelikle bu iki ismi hatırlatalım. Hasan Can Kaya YouTube videoları ile ön plana çıktı. Genellikle samimi bir diyaloğa sahip olması onu hep öne geçirdi.

Aykut Elmas ise yine aynı şekilde samimi videolar çekerek geniş bir takipçi kitlesi yarattı. Tüm bunların sonucunda ortaya birbirinden eğlenceli videolar çeken iki komedyen çıktı. Genellikle Türkiye’deki birçok kişi her iki komedyeni de çok seviyordu. Ancak aralarındaki bu tartışma pek takdir görmedi.

Aykut Elmas ile Hasan Can Kaya neden tartıştı

Aykut Elmas tarafından geçtiğimiz günlerde, “Bir stand-up keşfettim, seyircileri espri yapıyor. İlginç” şeklinde bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşım üzerine tüm gözler Hasan Can Kaya üzerine çevrildi. Bildiğiniz üzere bahsettiği format tamamen ona ait.

Aykut Elmas ile Hasan Can Kaya

Seyircilerle birlikte komik diyaloglara imza atan Kaya, böylesine sert bir şekilde eleştirilmeyi muhtemelen beklemiyordu. Hatta birçok izleyici ona karşı acımasızca davranıldığını bile düşünebilir. Ancak genel olarak bakıldığında aslında bu tür sürtüşmelerin normal olduğunu söyleyebiliriz. Hatta Türkiye’deki birçok komedyen bundan daha ağır bir şekilde tartışma yaşadı.

Hasan Can Kaya paylaşım yaparak cevap verdi

Aykut Elmas tarafından böyle bir ifade kullanılması karşı tarafa kendisini savunma hakkı verdi. Kaya tarafından yapılan açıklamada, “Aykut Elmas’ı birebir tanımıyorum. ‘Bir stand up keşfi twitini gördüm. Beni kastettiğini sanmıyorum. Çünkü Konuşanlar stand up değil, talk show. Aradaki farkı bildiğini düşünüyorum. Dolayısıyla o konuyla ilgili yorum yapmayacağım. Muhattabı ben değilim” ifadelerine yer verildi.

Bu ikili arasında devam eden tartışmanın nereye gideceği tam olarak kestirilemiyor. “Aykut Elmas ile Hasan Can Kaya” arasındaki bu tartışma hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Hasan Can Kaya Yeni Projesini Açıkladı: Beklenmeyeni Yaptı

>> Hollywood Gamestop Reddit Olayının Haklarını Almış Bile