Hasan Can Kaya Yeni Projesini Açıkladı: Beklenmeyeni Yaptı

konuşanlar programı rekor

Hasan Can Kaya yeni projesini açıklayarak beklenmeyeni yaptı. Bu projesinin nasıl bir tepki alacağı ise henüz tam olarak bilinmiyor. İşte konu ile alakalı merak edilen bütün detaylar.

Exxen platformuna geçen ve bu nedenle bazı kişiler tarafından eleştirilen Hasan Can Kaya, gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Bu platformda Haluk Bilginer gibi usta oyuncular ve YouTuberlar bir arada yer alabiliyor. Aslına bakacak olursanız projenin sağlam bir alt yapı kazanması halinde birçok kişiye ulaşması mümkün.

Exxen projesi Acun Ilıcalı’ya ait. Hasan Can Kaya tarafından planlanan proje ise bunun içerisinde yer alacak. Kendisi ilk defa nasıl bir proje yapmak istediğini ve projesinin ismini açıkladı. Gerçekten de daha şimdiden heyecan verici bir proje olduğunu söylemek mümkün.

Hasan Can Kaya yeni projesini tanıttı

YouTube platformunda Konuşanlar programı ile önemli bir yere gelmeyi başaran ünlü Youtuber, yeni projesini anlattı. Ekmek kapısı isimli bu proje yetişkinler için çizgi dizi olacak. İşin aslına bakacak olursanız tutma ihtimali yüksek bir proje diyebiliriz. Fakat Türkiye’de daha önceden denense bile yine de istenilen başarı elde edilemedi.

Hasan Can Kaya yeni projesini

The Simpsons, Family Guy, South Park, Rick and Morty gibi yapımlar bunun en güzel örnekleri arasında yer alıyor. Hasan Can Kaya yeni dizisini açıklayarak isminin “Ekmek Kapısı” olacağını söyledi. Bu dizi yetişkinler için içerik üretecek. Yani normal şartlarda alıştığımız çocuklar için çizgi filmlerden daha farklı olacak.

Hasan Can Kaya projesinin ses getirmesi bekleniyor

Kendisi “Ekmek Kapısı” isminde bu yeni dizi ile birlikte, önemli bir başarı elde edeceğini düşünüyor. Ayrıca “Hayallerim, Aşkım ve Ailem” dizisine de imza atacak gibi görünüyor. İşin açıkçası bu platformda çok fazla aktif olacağını söyleyebiliriz.

Hasan Can Kaya yeni projesini açıkladıktan sonra, daha başka işler yapma ihtimalinin olduğunu da ifade etti. Yani bizleri önümüzdeki günlerde daha heyecanlı haberler bekliyor. Sizce onun yeni projesi iyi bir izleyici kitlesi bulabilecek mi? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Exxen Uygulaması Burada: Tıkla İndir

>> Exxen Aylık Abonelik Fiyatları Açıklandı! İşte Exxen Hakkındaki Tüm Detaylar…