Bad Boys 4 Duyuruldu! İşte İlk Video!

Ve zamanı geldi! Bad Boys 4 için çalışmalar başlıyor. Serinin yıldızları Will Smith ve Martin Lawrence, yeni filmin yolda olduğunu hazırladıkları kısa ve eğlenceli bir video ile duyurdu.

Bad Boys 4 duyuruldu! Sevilen polisiye aksiyon serisi, yakında yeni üyesiyle karşımızda olacak. Başrollerde bir kez daha Will Smith ve Martin Lawrence’ı izleyeceğiz. İlgili duyuru videosunu aşağıdaki video penceresi aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Videoda Smith, eline bir kamera alarak direksiyon başına geçiyor ve bir süre araç kullanıyor. Sonrasında arabasından iniyor ve bir evin kapısını çalıyor. O ev kime mi ait? Tabii ki Martin Lawrence’a!

Bad Boys 4 geliyor! Henüz yeni film hakkında detaylar belli olmadı

Bad Boys 4 hakkında aslında son yıllarda söylentiler vardı. Will Smith’in Oscar ödüllerinde gerçekleştirdiği tokat olayı sonrasında haliyle pek çok proje gibi bu filmin de yapılıp yapılmayacağı muammaydı. Neyse ki artık doğrulama haberi geldi.

Filmin yapımcı koltuğunda ünlü Jerry Bruckheimer’ın olması bekleniyor. Bruckheimer, zaten seride daha önce de görev almıştı ve pek çok farklı büyük filmde de imzası var.

Bruckheimer, kısa süre önce verdiği bir röportajda, Smith’in Oscar gecesindeki tokat olayı ve Bad Boys 4 ile olası geri dönüşü hakkında şöyle konuşmuştu:

“Will, ne yazık ki bir hata yaptı. O, aslında öyle biri değil, fenomen bir aktör ve dünyada her zaman bağışlayıcılık vardır. Umuyorum ki seyirciler onu affedecektir.”

An itibarıyla filmin konusu ve çıkış tarihi henüz belli değil. Bad Boys 4, muhtemelen sinemalara yönelik büyük bütçeli bir aksiyon filmi olacak ve bolca da eğlenceli sahne barındıracaktır. Biz de merakla bekliyoruz doğrusu!

Bad Boys serisinin hasılat rakamları nasıl?

İlk film, 1995 yılında vizyona girdi. 19 milyon dolarlık çekim bütçesi olan yapım, gişede toplamda 141 milyon dolarlık hasılat elde etti ve devam filmi için kapıları araladı.

İkinci film Bad Boys II, 2003 yılında izleyicilerle buluştu. 130 milyon dolarlık çekim bütçesi olan film, gişede toplamda 273 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Üçüncü film ise, 2020 yılında, Bad Boys for Life ismiyle geldi. İkinci filme kıyasla daha düşük bir bütçesi olmasına rağmen gişede büyük başarı sağladı. 90 milyon dolar bütçeli film, dünya çapında 426 milyon dolarlık hasılat elde etti.

İlgili Haberler

>> Elon Musk Hesabını Gizledi! Twitter, Yakında Ödeme Platformu Olabilir