Karayip Korsanları 6 ‘da Johnny Depp Olacak Mı?

Hollywood’un ünlü yapımcılarından Jerry Bruckheimer, Karayip Korsanları 6 filmi için şu an iki farklı senaryo çalışması olduğunu doğruladı ve bazı detaylar verdi. Serinin efsane karakteri Jack Sparrow’u canlandıran Johnny Depp’in durumu ise, belirsizliğini koruyor. İşte detaylar.

Karayip Korsanları 6 için çalışmalar sürüyor. Filmin başrolünde muhtemelen Margot Robbie’yi göreceğiz, ki böylece kaptanımız kadın olacak. Biliyorsunuz, yakın zamanda kadın oyuncularla “yeniden” çekilen pek çok film vardı. Hayalet Avcıları’ndan tutun da Ocean’s 8’e kadar. Ne var ki bu filmler pek tutmadı. Karayip Korsanları’nda aynı sistem olacak diyemeyiz, ama ana karakter Jack Sparrow’u geride bırakıp yeni ana karakteri bir kadın karakter olarak belirlemek serinin hayranlarını biraz üzmüş durumda.

Yapımcı Jerry Bruckheimer, geçtiğimiz günlerde The Sunday Times’a konuştu ve şu an odaklandığı proje olan Top Gun: Maverick hakkında bilgiler paylaştı. Tabii izleyiciler, Karayip Korsanları serisinin geleceğini de merak ediyor ve bu sebeple Karayip Korsanları hakkında da konuşmayı ihmal etmedi.

Karayip Korsanları 6 'da Johnny Depp Olacak Mı?

Bruckheimer, şu an 6 numaralı film için iki farklı senaryonun yazım aşamasında olduğunu belirtti. Bu senaryolardan bir tanesi Margot Robbie’li, diğeri de Robbie’siz olmak üzere. “Yani öteki senaryo Depp için olabilir mi?” diye düşünebilirsiniz, biz de düşündük, ama Depp konusu hakkında henüz bir detay olmadığı, ama geleceğin ne getireceğinin belli olmadığı da ifade ediliyor.

Daha önce gelen bilgilerde, Johnny Depp’in 6 numaralı filmde bir cameo, yani kısa süreli konuk oyuncu olarak Kaptan Jack karakterine bürünebileceği konuşuluyordu, ama Disney bu durumdan rahatsız olmuş ve daha baştan kapıları kapatmış. Depp ise, zaten Disney ile çalışmak istemediğini ve bir daha Karayip Korsanları serisinde oynamayacağını da açıklamıştı. Yine de, “Acaba geri döner mi?” diye düşünmeden de edemiyoruz.

Bildiğiniz gibi ünlü aktör, şu sıralar eski eşi Amber Heard ile mahkeme sürecinde. Depp, eski eşinin onu karalamaya yönelik hareketler yaptığını ve kendine şiddet uyguladığını belirterek 50 milyon dolarlık karşı dava açmıştı. Bu davanın sonucunda nasıl bir karar çıkacağı şu an büyük merak konusu.

Ekleme: Şu an Twitter’da #NoJohnnyNoPirates etiketi altında binlerce paylaşım mevcut. Hayranlar, ünlü aktör olmadan böyle bir filmin yapılmasının da gereksiz olduğunu düşünüyor. Peki siz ne dersiniz?

İlgili Haberler

>> WhatsApp Kullanıcılarına Birçok Müjde! 2GB, 512 Kişi ve Dahası!