Barbra Streisand, George Floyd ‘un 6 yaşındaki kızına Disney hissesi verdi

Barbra Streisand, George Floyd ‘un 6 yaşındaki kızına Disney hissesi verdi


George Floyd ‘un kızı Gianna Floyd, artık Disney’in hissedarı. Gianna’nın Instagram’da paylaştığı postuna göre Barbara Streisand, 6 yaşındaki çocuğu Disney hissesi ile ödüllendirdi.

George Floyd ‘un kızı Gianna Floyd geçtiğimiz gün yayınladığı instagram mesajında kendisine gönderilen özel paketi açtığını gösteriyor. Gianna, fotoğraflara göre Streisand’dan bir mektup, Disney hisse sertifikaları ve iki albüm almış. Resmin altında ise şu not düşülmüş. “Teşekkürler @barbrastreisand paketim için, ben artık bir Disney Hissedarıyım 🥰🥰🥰” diye yazıyor.

Gianna’nın Instagram hesabında 52.000’den fazla takipçisi var. Küçük kız hesabı genellikle babasının fotoğraflarını paylaşmak ve adaleti desteklemek için kullanıyor. George Floyd geçen ay bir Minneapolis polis memuru tarafından sekiz dakika 46 saniye boyunca dizi ile yaptığı baskı sonucu ölmüştü. Memur görevinden alındı ve cinayetle suçlandı; tutuklanan diğer üç polis de kovuldu ve suçlamalarla karşı karşıya kaldı.

Gianna Floyd, babasının ölümünün polis şiddetine karşı hareket üzerindeki güçlü etkisine  tepki gösteren kişilere şu cevabı veriyor. Viral videoda “Babam dünyayı değiştirdi” diyor.

Karşılaştıkları yükü hafifletmek için Gianna ve Floyd ailesinin geri kalanına birçok yüksek profilli kişi ulaştı. Boks efsanesi Floyd Mayweather , Floyd’un cenaze ve anma töreninin ödemesine yardımcı oldu. Rapçi Kanye West, Gianna için eğitim planı hazırladı ve Texas Southern University 6 yaşında bir çocuğa kolej çağında tam burs verdi.

George Floyd ‘un ölümünden sonra en az 7 Minneapolis polisi istifa etti

CBS Minnesota tarafından verilen habere göre; birkaç Minneapolis Emniyet Müdürlüğü memuru George Floyd ‘un ölümünden sonra işlerini bırakmaya karar verdi. En az yedi çalışan bölümden ayrıldı. Şehir yetkilileri sayının Floyd’un ölümüyle ilgili dört eski memuru içermediğini söylüyor .


CEVAP VER