Counter Strike 1.6 ‘nın Ücretsiz Tarayıcı Sürümü Yayınlandı!

Counter Strike 1.6 ‘nın Ücretsiz Tarayıcı Sürümü Yayınlandı!

Google News Abone Ol

Counter Strike 1.6 sürümünü artık web tarayıcınız üzerinden oynamanız mümkün. Counter Strike 1.6’yı web tarayıcısına taşıyan geliştiriciler ise sadece oyunun hayranları.

Counter Strike ilk olarak Windows PC’ler için 2000 yılında piyasaya sürüldü. Genellikle piyasadaki son büyük yazılım sürümü olduğu için serideki diğer oyunlardan ayırt etmek için Counter-Strike 1.6 olarak adlandırılıyor. Başlangıçta Minh Le ve Jess Cliffe tarafından oluşturulan Half-Life modifikasyonu olan oyun, sonunda bu gün için inanılmaz derecede popüler olan tüm bir franchise ortaya çıkardı.

Valve’in en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biri artık tarayıcınızda oynanabiliyor ve kurulum gerektirmiyor. Pek çok halefinden başarılı olan Counter-Strike: Global Offensive, mevcut oyuncu sayısı açısından Steam’deki en iyi oyun.

Pocket-lint’in öne çıkardığı gibi, artık CounterStrike 1.6 ‘yı doğrudan bu siteyi ziyaret ederek tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Sunucular, Asya, Kanada, Avrupa, Brezilya, Hindistan ve ABD’de ücretsiz olarak kullanılabilir. Kiralık özel bir sunucu arıyorsanız, bunlar ücretli de olsa mevcut.  Elbette, biraz daha modern bir şey arıyorsanız, yukarıda belirtilen Counter-Strike: Global Offensive Steam’den oynamak ücretsiz. Yaşına rağmen oynamak için indirip yüklemeniz gerekecek, çalıştırmak için çok dolu bir sistem gerektirmiyor.

Counter Strike 1.6 Web sürümü ile karşınızda

Tarayıcı tabanlı sürümün yasallığı konusunda henüz bir bilgi yok. Çok yakında bu konuda da bir açıklama yapılır muhtemelen. Zaten Valve’in de yakında kapanacağı hakkında dedikodular dolaşıyor. Bir anlamda Counter Strike 1.6 ‘yı tarayıcı üzerinden oynayacaksanız her şey kendi sorumluluğunuzda demek. Counter Strike 1.6

CS-Online Club adındaki web sitesi üzerindeki Ücretsiz sunucularda oyuncular, rastgele oyuncularla oynayabiliyor. Eğer oyuncuları kendiniz seçmek istiyorsanız sunucu kiralayıp oyuncuları bu sunucuya davet ederek yeni oyun kurabiliyorsunuz. Eskiden adına LAN parti dersik şimdiki oyuncular ise muhtemelen Web Parti diyecekler.

Counter Strike 1.6 web sürümü yüklemesi her ne kadar biraz uzun sürse de yinede sisteminizi kablo ile modeme bağlayın WiFi üzerinden sorun çıkartabiliyor. (eğer modeminiz kaliteli değilse) Bir de kablolu fare kullanmaya dikkat edin. Kablosuz farelerin tepki süresi düşük oluyor. Şimdiden iyi eğlenceler.

İlgili Haberler

>> League of Legends: Wild Rift İçin Uzun Bir Video Yayımlandı!

>> Dark final sezon için ilk açıklama geldi!

>> Bugüne Özel Epic Games Ücretsiz Oyunu! Hemen İndirin!


CEVAP VER