Battlefield 6’nın İlk Videosu Sızdırıldı! Video, 1.30 Dakika Uzunluğunda, İzleyin!

Battlefield 6’nın ilk videosu sızdırıldı. Günlerdir devam eden sızıntı ve söylenti haberlere bir yenisi daha eklendi. Video gelmesine geldi, ama keşke ortadaki şerit olmasaydı.

Battlefield 6’nın ilk videosu geldi (reveal trailer). 1 dakika 30 saniye uzunluktaki video, oynanış görüntülerini içermiyor, daha çok sinematik tarzda bir video. Daha evvel yayınlanan uçak kokpit görüntüleri, tropikal ada ve roket görüntüleri belli ki bu videodan alınmış. Videonun hazırlanılması için de oyunun kendi motorunun nimetlerinden yararlanılmış.

Battlefield 6’nın ilk videosu heyecan verici görünüyor diyebiliriz, ama tabii ekranın ortasına yerleştirilmiş şerit sebebiyle can sıkıcı bir durum oluşmuş. Öte yandan, görüntü ve ses kalitesi de zaten istenen düzeyde değil.

Eğer videoyu izlemek istiyorsanız, buradaki Reddit sayfasına gitmelisiniz. Tabii acele etmenizde fayda var, zira video kaldırılabilir.

EA Games ve DICE’ın yakın zamanda bu videonun yüksek kaliteli versiyonunu yayınlamasını bekliyoruz.

WW2 cephelerinden modern arenaya, hatta uzay çağına kadar uzanan uzun bir macera

Battlefield markası, ilk olarak Battlefield 1942 ile oyuncuları selamlamıştı. İkinci Dünya Savaşı döneminde, önemli cephelerdeki mücadeleleri “online deneyim” olarak sunan yapım, büyük haritaları ve kullanılabilir araç çeşitliliğiyle de beğeni toplamıştı.

Sonrasında serinin modern arenaya geçiş yaptığını görmüş (Battlefield 2), sonrasında da bilim kurgu temalı bir Battlefield oyunuyla karşılaşmıştık (Battlefield 2142).

Seri, genellikle multiplayer oynanışa önem verse de, son yıllarda çıkan üyeleriyle birlikte senaryo moduna da önem verildiğini gördük. Muhtemelen Battlefield 6’ta da hem senaryo modu hem de çoklu oyuncu modlarına yer verilecek.

Battlefield 6'nın İlk Videosu Sızdırıldı. Video, 1.30 Dakika Uzunluğunda. İzleyin!

Battlefield 6, 2021 tatil döneminde raflarda olacak

DICE tarafından geliştirilen yapım, PC’nin yanında eski nesil ve yeni nesil konsollar için raflarda olacak. Oyunun, özellikle PC ve yeni nesil konsollarda üst seviye görsel kalite sunması bekleniyor.

Beklentiler, oyunun bu sene ekim ile aralık ayındaki dönemde satışta olması yönünde.

Yeni Battlefield mobil oyunu da yolda, 2022’de geliyor

DICE ve Industrial Toys, akıllı mobil platformlar için yeni bir Battlefield oyunu üzerinde çalışıyor. 2022’de çıkması planlanan bu oyun, konsollar ve PC için hazırlanan oyundan bağımsız, dolayısıyla farklı bir oyun olacak. Bu oyun için de daha fazla bilgi ve ilk görüntülerin yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

>> Far Cry 6 Oynanış Videosu İçin Ubisoft’tan Müjde Geldi