Bu Hafta Fazla Kazandıran Kripto Para Birimleri Bakın Hangileri Oldu?

Rusya Bitcoin için yeni

Bu hafta fazla kazandıran dijital varlıklar açıklandı. Özellikle bazıları kullanıcılarına gerçekten de iyi miktarlarda kazanç sağladı. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

Kripto para birimleri özellikle son zamanlarda çok fazla volatil hareketler gerçekleştiriyor. Bazıları kullanıcılara önemli ölçüde kazanç sağlarken kimileri ise geri telafi edilemez zararlara neden oluyor. Uzun bir süredir tüm kripto para birimlerinde ne yazık ki yüzler gülmüyor.

Bu haftaki dijital varlıklar diğerlerine göre önemli ölçüde artış gösterdi. Ancak genel olarak önemli bir düşüş olduğunu söyleyebiliriz. En fazla kazandıran kripto para birimlerine baktığımızda ilk olarak karşımıza ALGO çıkıyor. Bu kripto para biriminin haftalık değişimi yüzde 32 seviyesinde.

Bu hafta fazla kazandıran dijital varlıklar

Dijital varlıklar arasında en eski diyebileceğimiz kripto para birimlerinden TRX bu hafta kazandıranlar içerisinde yer alıyor. Haftalık değişim yüzde 25 seviyesine ulaştı. 24 saatlik hacmine baktığımızda 2,5 milyar dolarlık bir değişimin olduğunu görüyoruz.

Bu hafta fazla kazandıran

Bu hafta genellikle güvenilir kripto para birimlerinin yükseliş yakaladığını görüyoruz. CRV token bunlardan sadece bir tanesi. Haftalık değişim yaklaşık olarak yüzde 18 seviyesindeydi. 24 saatlik hacmi ise 249 milyon dolara ulaştı. Genel olarak bakıldığında diğer kripto para birimlerinin bu kadar çok kazandırmadığı görülüyor.

Bazı dijital varlıklar düşüş eğiliminde

Kimi kripto para birimlerinin düşüş eğiliminde olduğunu görüyoruz. 1INCH bunlardan sadece bir tanesi. Haftalık değişimi yüzde 14 düzeyinde gerçekleşti. 24 saatteki hacmi ise 90 milyon dolar düzeyinde. Bu haftanın en az kazanç sağlayan kripto para birimleri ise ZIL ve HNT oldu. Bu dijital varlıklar sırasıyla yüzde 8,3 ve 7,2 düzeyinde değişim yakaladı.

Bu haftanın en çok kaybettirenlerine baktığımızda APE, CRO ve GMT gibi dijital varlıkların yer aldığını görüyoruz. Geçen hafta bu dijital varlıklar iyi miktarlarda kazanç sağlamıştı. Her hafta önemli ölçüde para kazandıran kripto paralar ile ilgili listeler yayınlamaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Madencileri Çok Tedirgin: ABD Yasak Getirebilir

>> 2022 Yılında Bu Kriptolar Uzaya Uçabilir: Beklenti Çok Büyük