Haftanın Kazandıran Kripto Para Varlıkları Hangileri Oldu: İşte O Liste

Ethereum yukarı doğru

Haftanın kazandıran kripto para varlıkları yavaş yavaş belli oldu. Sürekli olarak farklı bir kripto para türü ciddi bir yükseliş kazanıyor. Böylece kullanıcılar kar elde edebiliyor. Peki bu hafta hangileri revaçtaydı.

Bitcoin ve diğer kripto para borsalarına bakıldığında karşımıza farklı türler çıkıyor. Birbirinden ilginç projeler için üretilen kripto paralar borsalarda işleme konuluyor. Fiyatın artmasına veya azalmasına göre bazıları kar elde ederken kimileri zarara uğruyor. Bu hafta bazı kriptolar ciddi miktarda kazanç sağladı.

En çok kazandıranlar listesinde ilk sırada ZEN yer alıyor. Bu kripto para birimi hafta içerisinde yüzde 12,06 yükseliş elde etti. Böylece yatırımcısına kazandırmış oldu. AR isimli bir diğer kripto para birimi ise bu hafta yüzde 13,19 yükseliş yakaladı. Böylece iyi miktarda bir gelir elde edilmesini sağladı.

Haftanın kazandıran kripto para varlıkları çok konuşulacak

HNT olarak bilinen bir diğer kripto para birimi ise yüzde 13,24 oranında artış gösterdi. Kullanıcıların çok fazla bilmediği varlıklar içerisinde yer alıyor. XMR diğerlerinin aksine birçok kişinin bildiği varlıklar arasında. 400 dolar sınırını aşması ile birlikte haftalık değişim yüzde 21,85 oranına ulaştı.

Haftanın kazandıran kripto para

Listenin devamında COMP yer alıyor. Bu Kripto para birimi ise 600 dolar sınırını aştı. Haftalık değişimi yaklaşık olarak yüzde 23,72 seviyesinde. LUNA yine en çok kazandıranlar içerisinde bulunuyor. Haftalık değişimi yüzde 26,31 seviyesinde olurken aynı zamanda bu hafta 18 dolar düzeyine yaklaştı.

Kripto para piyasasında hareketli saatler devam ediyor

Değişimin en hızlı olduğu borsalardan birisi de hiç şüphesiz kripto varlıklardır. Mesela SOL isimli kripto para varlığı 120 dolar seviyesini geçerek haftalık yüzde 59,80 düzeyine kadar yükseldi. CELO isimli kripto para bu hafta yüzde 50,85 düzeyine kadar çıktı. Rekor bu iki kripto para biriminde.

Bu haftanın en çok kazandıranları genel olarak bu şekilde. Sizin de favori kripto para varlıklarınız varsa yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Borsalarında Skandal Üstüne Skandal: Bakın Bu Defa Hangi Borsa Dolandırıcı Çıktı

>> VeBitcoin CEO’su Gözaltına Alındı: Kullanıcılar Paralarını Geri Alabilecek Mi?