Bu Kriptolar 60 Kat Yükselebilir: Ünlü Altcoin Analisti Açıkladı

Bu kriptolar 60 kat

Bu kriptolar 60 kat yükselme ihtimaline sahip. Ünlü analist konu ile ilgili önemli bazı değerlendirmeler yaptı. İşte merak edilen tüm ayrıntılar.

.

Kripto para birimleri artık günümüzün ayrılmaz bir parçası haline geldi. Bazıları işin teknolojisine önem verirken kimileri ise daha çok borsalar üzerinden ciddi miktarlarda kazanç elde etmek istiyor. Ancak herkesin ortak fikri kripto para birimlerinin değerli olduğu yönünde.

Bizler şimdilik işin blockchain tarafını bir kenara bırakalım. Konuyla ilgili son derece önemli değerlendirmeler yapan analistler ciddi miktarda kazanç elde etme ihtimalinin olduğunu düşünüyor. Özellikle bazı kripto para birimlerinde 60 kat kazanç sağlamak mümkün. Peki hangi kripto para birimleri bu yönde beklenti oluşturuyor.

Bu kriptolar 60 kat artış yakalayabilir

Michaël van de Poppe ünlü bir kripto para analisti olarak biliniyor. Kendisi bu aralar bazı dijital varlıkların tahminlerin üzerinde yükseleceği yönünde paylaşım yapıyor. Elbette bu yükseliş hızlı bir şekilde gerçekleşmeyecek. Özellikle bazı kripto para birimlerinde 60 kat gelir elde etmek mümkün.

Bu kriptolar 60 kat

ATOM, MATIC, AVAX, CCD, SKL. en fazla yükselme ihtimaline sahip kripto para birimleri olarak sıralandı. Bir sonraki boğa döngüsünde 20 ile 60 kat getiri elde etmenin mümkün olduğu söyleniyor. En azından analistlerin görüşleri daha çok bu yönde. Düzenlediği basın toplantısında konuşan ünlü analist ayrıca faiz açıklamalarının olumlu olduğunu belirtti.

Ethereum güncellemeleri sektöre olumlu yansıyor

Ünlü analist tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda Ethereum güncellemelerinin sektöre olumlu yönde yansıdığı belirtiliyor. Ona göre Bitcoin fiyatı Eylül ayı içerisinde 30 bin dolar seviyelerine kadar yükselecek. Ethereum ise fiyatını 2400 dolar düzeyine kadar çıkaracak. Bu kriptolar 60 kat yükselirken Ethereum geride kalabilir.

Kısa vadede daha çok Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinde artış olacağı görülüyor. Diğer dijital varlıklar ise boğa sezonunu beklemek zorunda. Önümüzdeki boğa sezonunda yukarıda saydığımız dijital varlıklar beklentilerin çok üzerinde yükseliş yakalayabilir.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin 10 Bin Dolar Seviyelerine Gerileyebilir: Yatırımcılar Korkuyor

>> Bitcoin Sert Yükseliş Hareketleri İle Karşı Karşıya: İyi Ama Neden

. . . . .